22°   dziś 19°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
2171

Wydarzenia

Transblach czyżby upadek

thedarklord 2012-01-18 13:12:17
Byłem ostatnio w tej firmie z zamiarem zakupu materiału potrzebnego do remontu dachu a tu zdziwienie bo tam prawie nic nie ma jak na taką dużą firmę to nie do pomyślenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
konto usunięte 2012-01-18 14:21:23
ferie mają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
Pyku 2012-01-18 15:34:24
słyszalem ze maja duży dług hehe i tez chodza plotki o upadku :DD:
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
limonka 2012-01-18 20:13:47
Na przełomie roku wiele firm ma czasami braki towarowe, bo przed końcem roku pozbywają się towaru, i nie chcąc robić zbyt wielkich zapasów magazynowych - nie robią nowych zakupów. Powodem mogą być np. względy podatkowe. Ale nie wykluczam, ze w tym wypadku może być inaczej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
Sara 2012-01-18 20:30:45
Haa Haa Haa pozbywają się towaruuuuuu Haa Haa Haa>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
chlop 2012-01-18 20:32:43
Nie wiem jak jest w transblachu ,ale to jest gamoństwo wrzucać taki temat pt."Transblach czyżby upadek".Co cieszycie się "thedarklord razem z Pyku" ,że coś jest nie tak "hehe"-Dajecie miejsca pracy?chyba nie!to se dajcie spokój, sensacji szukajcie gdzie indziej.Tylko narzekać i komuś dupę obrobić .HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
chlop 2012-01-18 20:44:34
thedarklord- No tak ,ty tam poszedłeś nie kupić blachę tylko sprawdzić i mieć głupkowaty temat na forum.pokrycie na dach możesz kupić jeszcze w kilku firmach w Limanowej.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
thedarklord 2012-01-18 21:24:05
z tego co słyszałem tam podobno najtaniej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
hcfm 2012-01-19 19:36:26
thedarklord byłeś coś kupić czy pytać o robote bo jak to drugie to podbij pod koniec marca a nie pier... głupot bo z pewnością większość twoich znajomych tam pracuje i po prostu ci żal
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
hefajstos 2012-01-21 07:53:59
a gdyby na forum dał taki temat " czy thedarklord i pyku mają pokolei w dyniach" czy to nie bułoby leprze a nie takie pierdoły piszecie poszedłem do transblachu i przyokazji pan Gaik pozwolił ci zrobić inspekcję magazynu żałośni jesteście co niktrzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
thedarklord 2012-01-21 09:29:05
naucz się lepiej pisać poprawnie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
thedarklord 2012-01-21 09:29:13
naucz się lepiej pisać poprawnie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
Pyku 2012-01-21 10:04:29
hejfajstos i inni ja wyrażam swoje zdanie na dany temat skoro sie pojawił... czy to zakazane jest wypowiadanie sie na temat transblachu czy jestes pracownikiem tej firmy i bronisz jej :D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
hefajstos 2012-01-21 13:09:58
uważam że to co piszecie to nie są tematy do porusznia na publicznum forum tylko to jest wredne plotkarstwo i włażenie komuś do miszkania w brudnych buciorach a propo nie jestem pracownikiem transblachu a redaktor strony powinien umieścić jeszcze jedno okienko na forum pt. "ploty dewoty"
co się tyczy pisowni to nie wiedziałem że thedarklord jesteś polonistą bo ja tak naprawdę nie wiedziałem jakie u napisać więc nie pisałem wcale
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Transblach czyżby upadek
KR2Y52T0F 2012-01-21 15:00:10
nic im nie bedzie, sprawy zmierzaja w dobrym kierunku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]