18°   dziś 19°   jutro
Poniedziałek, 13 maja Gloria, Gerwazy, Robert, Serwacy, Agnieszka, Magdalena
1994

Tematy archiwalne

Zbiórka na romów

konto usunięte 2011-01-11 19:12:00
Gratuluję parafianom księdza proboszcza w Łososinie. Jak wieść gminna niesie proboszcz przekazał 100 tysięcy zł. ze składek parafian na potrzeby romów i budowę świetlicy dla nich. Dawajcie więcej szczególnie teraz jak proboszcz chodzi po kolędzie. W Koszarach powstanie centrum europejskie romów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
zygmunt200 2011-01-11 19:15:28
a za kilkanaście lat to My...będziemy miejszością narodową....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
piotrekwwww 2011-01-11 19:24:03
A skąd masz takie wieści? Jestem parafianinem tejże parafii ale pierwsze o tym tutaj czytam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
konto usunięte 2011-01-11 19:24:29
Ksiądz wierzy w cud ....!! TYlko czy on nastąpi ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
jaludz 2011-01-11 19:27:53
ja słyszałem tez o podobnej kwocie przekazaną też na rzecz Romów lecz w innym celu... Najgorsze jest to że są to pieniądze parafii a na każdym kroku proboszcz prosi z ambony o pieniądze bo parafia zadłużona... a ja pytam dlaczego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
orate 2011-01-11 19:28:28
Ciekaw jestem czy w tych planach jest również oczyszczalnia ścieków,bo jak nie,to niedługo,ze wszystkich stron zjeżdżający się cyganie,będą oddawać mocz do rzeki Łososina a poniżej jest ujęcie wody pitnej dla limanowej i okolicznych miejscowości,pożyjemy zobaczymy,podejrzewam że wcześniej tę świetlicę rozkradną,niż ją wybudują .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
konto usunięte 2011-01-11 19:40:41
ludzie nie poruszajcie juz tych tematow. Kazdy dobrze wie jak jest. Wielebni zrobia wszystko, zeby tym pasozytom pomoc. Walicie na tacuszke po 5-10 zl, a oni sie rozbijaja potem za Wasza kase. Trzeba im troche ujac zlobka... jak im zacznie brakowac na wlasne potrzeby, to i hojnosc wobec Cyganow nie bedzie taka wielka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
konto usunięte 2011-01-11 20:04:15
tak centrum europejskie romów?? ;/ jak to zbudują bedzie tej zarazy więcej przybywać...nie dam złamanego grosza na nich!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
MAGNUM 2011-01-11 20:34:04
bearchen....muszę Ci przyznać racje..jak tacy dobrzy to niech żyją z tego co Romowie im na tace rzucą..chore to jest..nierobom i zadymiarzom pomagac..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
konto usunięte 2011-01-11 21:53:35
dokladnie MAGNUM, tylko,ze nasuwa mi sie jedno pytanie. Czy oni wogole daja cos na ta tace??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
MAGNUM 2011-01-11 21:57:50
dają??ja bym się zapytał czy oni wogóle do kościoła chodzą??moresy jak nie zabiorą to już na pewno nie dadzą..Powiat limanowski-->ostoja cyganów..jeszcze trochę i będą drugie Maszkowice..ludzie nie będą dawać na tace to może przejrzą na oczy trochę..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
poplo 2011-01-12 12:28:31
jeśli to prawda to proboszcz stracił nie tylko pieniądze ale i..........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
lykantrop 2011-01-12 21:40:20 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
konto usunięte 2011-01-13 12:33:21
TRUMNY HUJOM KUPIC LUB DO WORKA I DO RZEKI Z DZIADAMI ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zbiórka na romów
Mily 2011-02-02 13:36:30
Nie od razu do wora Panie J. sprawa siedzi w rekach samorzadu.... kto trzyma lape na sprawie nie trzeba mówić...mają takie prawa jakie daje im państwo. A to co robią ludzkie pojęcie przechodzi...sam byłem świadkiem na rogu ulicy [...] co potrafią ....he
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]