13°   dziś 13°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 10.01.2022

Pomoc do Hotelu Na StałeZakwaterowanie i Wyżywienie ZAKOPANE

5000zł
Adres: Bukowina Tatrzańska Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Inny

Opis

Zatrudnimy na stałe do naszego zespołu młode, energiczne osoby do pomocy w hotelu.

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi, pomoc na jadalni, kuchni.

Mile widziane doświadczenie na w.w stanowisku.

Dodatkowo gwarantujemy pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokoje kilkuosobowe) - bardzo dobre warunki. Pracownicy mogą także korzystać po pracy z takich atrakcji jak basen, sauny, jacuzzi. Płatne na dniówki. Stała praca cały rok.

Praca w dużym Ośrodku Wczasowym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Możliwa praca codziennie. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z aktualnym zdjęciem - Uwaga! Koniecznie CV + Zdjęcie - Oferty bez zdjęcia lub CV są odrzucane. Szukamy osób, które nie mają problemu z alkoholem. Nie posiadamy pokoi jednoosobowych oraz dwuosobowych dla par. Pokoje 3-5 osobowe.

Wyświetleń: 1945
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]