28°   dziś 29°   jutro
Niedziela, 08 września Maria, Adriana, Serafina, Radosław, Nestor, Czcibor
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 22.02.2018

STAŻ - PRACA w BIURZE PROJEKTOWYM

3456zł
Adres: LIMANOWA Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Firma PROINSTAL przyjmie na staż lub umowę o pracę.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku ASYSTENTA PROJEKTANTA w biurze projektowym, zajmującym się opracowywaniem dokumentacji projektowych w branży sanitarnej tj. sieci wodociągowych, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci kanalizacji deszczowej, sieci gazowych oraz instalacji: grzewczych, wodno – kanalizacyjnych, gazowych, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji.

Wymagania:

- sprawne poruszanie się w środowisku CAD, Word, Excel,

- rzetelność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność,

- gotowość do pracy w terenie również w weekendy,

- znajomość zagadnień z branży sieci i instalacji sanitarnych (wod-kan, c.o., gaz) będzie dodatkowym atutem,

- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

- sporządzanie rysunków szczegółowych, profili podłużnych,

- opracowywanie opisów technicznych dokumentacji projektowej,

- prowadzenie pomiarów oraz uzgodnień w terenie,

- podpisywanie dokumentów formalno-prawnych z właścicielami gruntów,

- czuwanie nad poszczególnymi etapami projektu,

Jeśli szukasz "PRACY DODATKOWEJ" (np. w WEEKENDY), jesteś komunikatywny, dysponujesz wolnym czasem,

znasz zasady lokalizowania infrastruktury liniowej w terenie ZADZWOŃ !

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel: 506-190-169

e-mail: [email protected]

Zapraszamy

Wyświetleń: 4910
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]