17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 13.01.2022

Zatrudnię na stanowisko - Dostawca- kierowca kat.B- Magazynier / Pakowanie paczek do wysyłki

1zł
Adres: Słopnice 837 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Firma „LABEL” specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych środków czystości. Działamy na rynku od 2007 roku.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier / Pakowanie paczek do wysyłki / dostawca - kierowca kat.B (praca dla mężczyzn)

Miejsce pracy: Słopnice

Rodzaj pracy: Praca stała, w pełnym wymiarze godzin

(poniedziałek - piątek ( 8-16.00 lub 7-15.00 )

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie: 3500 - 4000 zł netto w zależności od doświadczenia + dodatkowo płatne nadgodziny

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw

  • wykładanie towaru w magazynie

  • kompletowanie zamówień

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • bieżące prace porządkowe

  • rozwożenie towaru do klientów oraz odbieranie towaru od dostawców

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • uczciwość

  • dokładność i systematyczność

  • prawo jazdy kat. B

CV można przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected] .pl lub złożyć osobiście w firmie w Słopnicach.

Wyświetleń: 3975
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]