19°   dziś 18°   jutro
Sobota, 28 września Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon

Pewne punkty Olimpii. Znakomite wejście Sobonkiewicza.

Opublikowano 23.08.2015 19:29:16 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:34 jaca

V LIGA („okręgówka”, Nowy Sącz), 3 kolejka. Olimpia z łatwością pokonała drużynę z Kobylanki. Łukasz Sobonkiewicz grał tylko 30 minut, ale zdobył gola i miał spory udział przy dwóch kolejnych trafieniach.

OLIMPIA PISARZOWA – LKS KOBYLANKA 4-1 (1-0)

1-0 Zygmunt 25, 1-1 Padoł 53, 2-1 Pociecha 64 (karny), 3-1 Sobonkiewicz 70, 4-1 Guter 75 (samobójcza).

Widzów 200.

OLIMPIA: Borzęcki – Górski, Maślanka, Pociecha, Tumidaj (65 Kubicki) – Fałowski, Zięcina (60 Sobonkiewicz), Pustelnik (80 Krzak), Wańczyk - Kociołek, Zygmunt (75 Nawalaniec).

Tak padły gole:

1-0 Kociołek dograł na 5 metr i Zygmunt bez problemów wpakował piłkę do siatki.

1-1 błąd obrony gospodarzy, piłkę przejął Padoł i w sytuacji sam na sam z Borzęckim celnym uderzeniem z 12 metrów doprowadził do wyrównania

2-1 Sobonkiewicz faulowany w polu karnym, a jedenastkę wykorzystał Pociecha

3-1 dośrodkowanie Kociołka i precyzyjna główka Sobonkiewicza

4-1 ponownie w roli głównej Sobonkiewicz, który na boisku pojawił się od 60 minuty. Tym razem przeprowadził akcję prawą stroną i posłał piłkę w pole karne. Piłka odbiła się od zawodnika gości i wpadła do siatki.