29°   dziś 26°   jutro
Sobota, 06 lipca Gotard, Dominika, Łucja, Teresa

„Powinniśmy wcześniej powiększyć nasze prowadzenie”

Opublikowano 26.08.2018 12:49:53 Zaktualizowano 04.09.2018 08:41:48 jaca

Limanovia wygrała wczoraj u siebie 2-1 z Olimpią Pisarzowa. Było to trzecie kolejne zwycięstwo podopiecznych Andrzeja Paszkiewicza. Po czterech kolejkach Limanovia ma 9 punktów i jest wiceliderem czwartoligowych rozgrywek.

Spotkanie skomentował trener zwycięskiej drużyny. - Trochę na właśne życzenie dorprowadziliśmy do nerwowej końcówki. Przez większą część graliśmy drobry mecz, byliśmy na prowadzeniu i powinniśmy powiększyć nasze prowadzenie. W końcówce rywale wyrównali i pojedynek był zacięty. Ostatecznie zdołaliśmy przechylić szalę zwycięstw na swoją korzyść grając w dziesiatkę.

W drugiej połowie w barwach Limanovii pojawił się Arkadiusz Serafin, który wrócił do limanowskiej drużyny po trzech latach i - wracający po pięcioletniej przerwie - Rafał Gadzina (ostatnio obaj byli zawodnikami Glinika Gorlice).

- Arek Serafin jest gotowy do gry, a Rafał Gadzina potrzebuje jeszcze współnych treningów z drużyną - podsumował Andrzej Paszkiewicz. - Obaj powinni być solidnym wzmocnieniem zespołu.