29°   dziś 32°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

obywatel7

Dołączył do portalu: 2011-04-05 17:14:48
Ostatnia aktywność: 1970-01-01 01:00:00

Komentarze do artykułów: 1

Sami zbudowali 1,5 km drogi

Z tego co wiem ta droga nie jest aż tak zła, są jeszcze gorsze. Wiele ludzi w gminie nie ma dojazdu do domów.

2011-04-05 17:18:07
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]