Odbiór 'dołka' w poniedziałek
Limanowa. W poniedziałek ma nastąpić odbiór techniczny nowego placu targowego w Limanowej. Do rozpoczęcia handlu w tzw. dołku dzieli jeszcze daleka droga – wcześniej miasto musi zdobyć pozwolenie na użytkowanie i rozliczyć milion złotych dotacji.
Może Cię zaciekawić
Filmowy mistrz z Suchej Beskidzkiej – 120 lat temu urodził się Billy Wilder
„Zapytani o trzech najważniejszych reżyserów w historii Hollywood historycy filmu amerykańskiego wymieniają: John Ford, William Wyler i Billy W...
Czytaj więcejRekordowa skala zakażeń w fermach drobiu
Jak poinformowało PAP biuro prasowe Głównego Inspektoratu Weterynarii (GIW), w 2026 roku w 143 ogniskach grypy ptaków (HPAI) znajdowało się 9,7 ...
Czytaj więcejPolicja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety
Dotychczasowe działania śledczych nie pozwoliły na ustalenie jej tożsamości. RYSOPIS:Wiek: z wyglądu 30–40 latWzrost: 163 cmSylwetka: śr...
Czytaj więcejIMGW wydaje ostrzeżenie drugiego stopnia
Tropikalne dni, duszne noce Ostrzeżenie ma wysoki, 80-procentowy stopień prawdopodobieństwa i wejdzie w życie w sobotę. Co istotne, pr...
Czytaj więcejSport
Słońce, emocje i triumf Mariusza Doktora
Po ostatnich zmaganiach w niemal zimowej aurze, niedzielny turniej był prawdziwą nagrodą dla lokalnych graczy. 10 zawodników stanęło do walki o ...
Czytaj więcejMichał Probierz zrezygnował z funkcji selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski
"Doszedłem do wniosku, że w obecnej sytuacji najlepszą decyzją dla dobra drużyny narodowej będzie moja rezygnacja ze stanowiska selekcjonera" - ...
Czytaj więcejSukces Limanowskiej Grupy Rowerowej na L’Étape Poland by Tour de France 2025
Mateusz Dyrek na podium – drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Największy sukces podczas tegorocznej edycji odniósł Mateusz Dyrek, któ...
Czytaj więcejKlaudia Zwolińska z brązowym medalem Mistrzostw Świata!
Pochodząca z Kłodnego (gmina Limanowa) Klaudia Zwolińska zdobyła przed chwilą brązowy w Mistrzostwach Świata w kajakarstwie górskim (K1) ...
Czytaj więcejPozostałe
Masz „dziką” studnię? Sejm daruje gigantyczne kary. Sprawdź, jak uniknąć nawet miliona złotych grzywny
W piątek (19 czerwca) posłowie przegłosowali nowelizację Prawa wodnego. Zamiast drakońskich kar, rządzący proponują rolnikom i właścicielom ...
Czytaj więcejIMGW: lato będzie cieplejsze niż zwykle, z gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi
Zgodnie z najnowszymi prognozami sezonowymi Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, latem temperatury mają utrzymywać się powyżej średniej wi...
Czytaj więcejNie żyje mężczyzna poturbowany przez byka
Dzisiaj (15 czerwca) po godzinie 7:00 służby zostały powiadomione o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło na terenie miejscowości Słopnice.&n...
Czytaj więcejSejm uchwalił ustawę wprowadzającą bon senioralny
Za uchwaleniem ustawy głosowało 415 posłów, jeden był przeciw, a 20 wstrzymało się od głosu. Przygotowana przez rząd ustawa realizuje jeden ...
Czytaj więcej- Filmowy mistrz z Suchej Beskidzkiej – 120 lat temu urodził się Billy Wilder
- Rekordowa skala zakażeń w fermach drobiu
- Policja prosi o pomoc w identyfikacji kobiety
- IMGW wydaje ostrzeżenie drugiego stopnia
- Masz „dziką” studnię? Sejm daruje gigantyczne kary. Sprawdź, jak uniknąć nawet miliona złotych grzywny
Komentarze (40)
Ciekawe jak wypadnie rozliczenie dotacji.
Martwi mnie parking a konkretnie odpłatność - jeżeli postawią parkometry to po staremu będę zostawiał samochód pod kościołem i szedł w kierunku rynku na piechotę.
Miałem raz przygodę ze Strażą Miejską i jestem 30 złotych w plecy, od tej pory nigdy więcej parkometru.
@wioslaka
@Adamskiego
@pasażera
@obiektywnego
@drucika
no i @namura
Tylko nasze rodzime firmy dają gwarancję solidności fachowości i możliwości terminowego wykonania.
'Strząsam resztki waszego prochu z moich sandałów' i żegnam się bez żalu z obu stron.
Opinię, którą mam o was, ma już wielu.
Żałuję tylko jednego, że tak długo uczestniczyłem w tym białoruskim cyrku, który się tu wyprawia.
Na koniec. Jak wy sądzicie innych, tak i wy kiedyś będziecie sądzeni.
Wcześniej czy później, ale na pewno. Czego wam życzę...
Normalnych namawiam do usuwania kont. Niech trole pasą się sobą nawzajem.
Nie będziemy tesknic!!
Cóż Panie @drucio8, żegnamy bez żalu i liczymy na zamknięcie wszystkich kont.
Nie uważam, żeby chamskie komentarze na potrzeby kampanii przedwyborczej niektórych nicków były aż tak wartościowe w dyskusjach, ażeby ich teraz żałować, że już ich nie ma. Spokojnie, jak by co to założą oni nowe konta /lub już je mają/ i szybko wrócą... na potrzeby - kolejnej kampanii - bo 'wilka ciągnie do lasu'. ;-)
Wreszcie teraz jest normalnie i jest dyskusja 'normalnie' zachowujących się użytkowników. Są tu i demokracja, i jest pluralizm. Trzeba tylko (po obu stronach) trzymać pewien poziom.
Nie może być tak, że ten który ubliża innym - sam rozdziera na sobie swe szaty, jak jakiś faryzeusz. 'Szkoda' to byłoby ludzi na pewnym poziomie, gdyby tutaj nie komentowali. A rzeczywistość jest taka, że to właśnie przez ten 'faryzeizm' na portalu - sporo 'normalnych' nie komentuje. Lecz na pewno niemal wszyscy tu czytają. :-)
A że ludziom nie podoba się takie obrażanie, np. burmistrza, to wyborcy pokazali to w wyborach. Mi również nie zaszkodziły inwektywy pewnego użytkownika wobec mojej osoby. Wyborów bowiem nie wygrywa się 'kampanią nienawiści', tylko pracuje się pozytywnie na swój wizerunek przez całą kadencję, jeśli na koniec okaże się ktoś lepszym, to też trzeba mieć klasę i umieć pogratulować drugiej stronie...
* Przy okazji, dziękuję bardzo za oddane na mnie głosy. Zapewniam Państwa, że nie zwolnię tempa. W moich działaniach jestem otwarty na współpracę z każdym.
Miłego wieczorku. :-D
tu jak na wyborach cała prawda i to że PSL ma 80% POparcia ;/......
kiedyś był to portal , wszystko powoli się kończy ;/
przykre lecz z drugiej strony będzie zgoda i harmonia jednomyślność na
portalu Limanowa In..........{ wszyscy za a nawet przeciw )
POzdrawiam ' bezstronnych :)'
i nie tylko ...........
prośba do Wszystkich
jak usunąć konto?................
Epidemia ?.
Gratuluje Tobie i wszystkim innym, ktorzy otrzymali glosy zaufania i beda reprezetowac podejmujac wazne decyzje w samorzadzie limanowskim na czele z Burmistrzem.
Poniewaz ja tez znajduje sie na tej 'czarnej liscie' przeszkadzajacych i wprowadzajacych nienawisc, chce tylko odniesc sie kilkoma zdaniami do Twojego komentarza.
Ciesze sie rowniez, ze bedzie teraz spokoj o ktorym wspominasz, chociaz powiem Ci, ze chcialem zawsze byc tym 'normalnym', nie ublizajac nikomu i unikajac chamskich komentarzy. Staram sie tylko jak moge, aby wprowadzac ten pluralizm, sprawiedliwosc i rownowage w komentarzach dotyczacych wielu kontrowersyjnych tematow, szczegolnie dotyczacych urzedu starostwa, a jak wiesz dla tego portalu od pewnego czasu urzad starostwa jest na celowniku wszystkich mozliwych armat...:))
Chyba mi nie wyszlo i musze sie zmienic na lepszego uzytkownika i czytelnika, poniewaz kilka osob depcze mi po pietach z wszystkich stron, tylko nie wiem jak to zrobic. Jedyny sposob to chyba przytakiwac kilku 'aktywnym nickom'...:))
Niestety, jak pewno zauwazyles demokracja i wolnosc na forum lub w komentarzach i wiekszosc dyskusji na tym portalu wyglada jak dowcip, gdzie pewna 'paczka' osob np.siedem 'nickow' spotyka sie i razem okrazaja jedna osobe na ulicy, oznajmiajac jej, ze przy siedmiu glosach za i jednym przeciw przeglosowali, ze ma oddac im swoj np. portfel, oznajmiajac oczywiscie grzeczne na koniec, ze ta osoba chyba nie ma nic przeciwko takiej demokracji, poniewaz wszytko jest w granicach obiektywizmu, wolnosci i czwartej wladzy.
Tak w przenosni wyglada wedlug mnie to aktywne uczestnictwo w 'globalnej dyskusji'.
Nie tylko ja zauwazylem rozne sposoby socjotechniki wprowadzane w publikacjach, ale rowniez w komentarzach.
Pozdrawiam
Zgadzam sie z Twoim komentarzem w stu procentach. :))
W dzisiejszych czasach, zamiast merytorycznej dyskusji czy rozpoznawania okolicznosci danego problemu lub tematu jest o wiele latwiej kogos ponizac, kpic i niszczyc z ukrycia jednostke, czyniac kogos debilem, ale czy na tym polega wolnosc slowa w Waszym rozumieniu?
Jestescie mistrzami w tej materii i nikt nie moze Wam tego zabronic abyscie tego nie robili dalej.
Zycze powodzenia w dalszej prowokacji i wielu chetnych do dyskusji z Wami, jezeli tacy sie nie znajda, to pozakladajcie inne 'nicki' i dyskutujcie miedzy soba, tak tez mozna, nieprawdaz?...:))
Zycze milego wieczorku.
Co było @ namoR niemerytorycznego w moim komentarzu dotyczącym odbioru'dołka' w poniedziałek ?.
A tym bardziej nie sprzedaję.
Ale nie dało się nie zauważyć że ta inwestycja i jej przebieg była orężem zagorzałych przeciwników Burmistrza w kampanii wyborczej i poniosła zdecydowane fiasko.
Moim zdaniem powinna to od początku robić firma lokalna i sprawdzona.
Czy miałeś okazję widzieć się jak wyglądałeś, co robiłeś i co mówiłeś na ostatniej sesji rady?
Miałeś przyciasny garnitur, robiłeś dziwne miny i wygłaszałeś jakieś peany pochwalne.
Na końcu gdy chciałeś o coś zapytać, przewodnicząca kazała złożyć ci to na piśmie.
Obejrzyj sobie i powiedz, czy tak nie było?
Ale jednak nie udajesz.
Zapytaj swojego 'blizniaka' i napewno Ci odpowie ... :))
...a w ogole to najlepiej 'zglos' moje komentarze do moderacji, poniewaz nie dotycza tematu, nic nikomu sie nie bedzie wtedy palilo i wszystko bedzie OK . :))
Pozdrawiam i milych snow zycze.
http://www.interia.tv/wideo-ewelina-rydzynska-miazdzy-weselne-stylizacje-polakow,vId,1584044
Za wyjątkiem ciebie, który sam go robisz z siebie na własne życzenie.