17°   dziś 18°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
2171

Wydarzenia

$400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012

namoR 2012-06-08 06:36:35
@Janek64
Serdecznie Ci dziekuje za pomoc w realizacji zasad i regulaminu tego konkursu. Jestes po prostu WIELKI!!!

Z gory dziekuje rowniez portalowi LIMANOWA.IN za udostepnienie forum na ogloszenie tego konkursu.

Jezeli znajda Panstwo pomylki lub niedociagniecia w regulaminie i zasadach lub cos o czym zapomnialem prosze o tym pisac i informowac.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu w dowolnej chwili.Nie ponosze odpowiedzialnosci za wszelkie usterki techniczne zwiazane z funkcjonowaniem internetu czy serwerow itp.

Dziekuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-08 06:50:00
Roman co TY jeszcze nie spisz hehe Dobrze ze w dzisiejszym zabieganym swiecie sa tacy ludzie jak TY wielkiego serca ktorzy nie mysla tylko osobie Kazdy kto otwiera oczka w Polsce po spokojnej nocy pewnie bedzie myslal ze to jakas pomylka. Drodzy panstywo to nie pomylka to szczytny cel. Mysle ze razem wspolnymi silami damy rade .Wspomozemy dzieciaki z Tymbarku ktorych los nie oszczedzil wesprzemy ich rodzicow w ciaglej walce o lepesze jutro.Jezeli potrafimy cos dobrego zrobic czy dac od siebie poprostu robmy to nie pytajac o nic z odruchu szczerego serca To wszystko nam sie oplaca Dzieciaki nam wynagrodza pieknym usmiechem Pozdrawiam Serdecznie

ROMAN DZIEKUJE :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-08 06:55:19
BEZ ZASTANOWIENIA JUZ DZISIAJ PISZE

ZLOTO DLA POLAKOW POLSKA BIALO-CZERWONI !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
alim 2012-06-08 07:21:16
Wspaniały pomysł na pewno wezmę udział a ewentualna wygrana będzie również przeznaczona na dzieciaki z Tymbarku.
Pozdrawiam z Niemiec ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-08 07:24:52
aby zwiekszyc swoje szanse zaczekam do 19.06 B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Doradca 2012-06-08 21:44:30
Wpłacę więcej np.100złotych, ale wpłaci za mnie kolega napisze w przelewie, że od doradcy, może być?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-08 22:54:32
@Doradca
Swietnie , oczywiscie ze moze byc.Byl bym bardzo szczesliwy gdyby takich osob jak Ty ktorzy maja dobre serce bylo wiecej, i wiecej, i wiecej...... Az dojdziemy np do rownej setki.......:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-09 01:35:55
Wlasnie wrocilem ze strefy kibica z Batlett gdzie w duzej grupie znajomych i przyjacol dopingowalismy Polska druzyne. ECH ile to emocji bylo.Ogladalem mecz na Amerykanskim kanale telewizyjnym Wysmienice komentowali ten mecz Ameryknscy komentatorzy co po chwile powtarzali Lewandowski Smuda P.Prezydent Komorowski po zdobytej bramce dla nas i tez mowili Lech Walesa Bardzo chwalili polska druzyne. Eh ile to bylo dramaturgi w tym meczu Ale jest dobrze gramy dalej. Wyniku nie trafilem moze w nastepnym konkusie Romana mi sie uda .Zapraszam serdecznie wszystkich sympatykow i nie tylko pilki noznej do udzialu .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-09 10:21:29
@ Szanowny panie DORADCO super ze PAN na miejscu wspiera nasza incjatywe jestesmy panu wdzieczni Ma pan dobre serce.Zachecam wszystkich kto czyta Limanowa in i zaprzyjaznione portale Stawka jest duza mozna sume 20 zlotych zamienic na PRAWIE 1400 zl nie wychodzac z domu.ALE NAJWIEKSZA stawka dla nas jest wsparcie osrodka w Tymbarku wiec z gory dziekuje i oby nasze serca rozgrzaly sie do czerwonosci jak bedziemy typowac na forum Limanowa in trzy najlepsze druzyny Mistrzostw Europy Polska 2012 .PANIE DORADCO NAPISAL PAN KROTKO ALE WIELKIE SLOWA .Jest PAN WIELKI Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
ewa 2012-06-09 11:50:02
Rosja
Niemcy
Polska

Wpłata zgodnie z regulaminem zrobiona.
Dzieci są tego warte.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-09 13:28:03
Pani Ewo dziekuje dar pani serca napewno ucieszyl dzieciaczki i nas wszystkich. BIALO - CZERWONI NA PODIUM .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
saleen22 2012-06-09 14:49:17
@janek 34....podwyzszam twoj wiek,,,ale super pomysl,,,,,Ciesze sie ze was poznalem....i napewno dziewczynki, beda wdzieczne ja ma duzo zabawek co sa zupelnie nowe, dla nich,,,moze jakas paczka,,,czekam Janku na odpowiedz ,,,,ale pomysl jest naprawde nie do pokonania,,,pozdr>
:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-09 15:11:00

Pani Ewo
Gratuluje odwagi, jest Pani pierwsza osoba ktora wytypowala druzyny ktore stana na podium mimo iz nikt jeszcze nie wie ktore druzyny wejda do cwierc finalow!
W imieniu dzieci dziekuje za dar Pani serca.

Dla innych, aby wszystko dla wszystkich bioracych udzial w konkursie bylo jasne pozwole sobie sprecyzowac wytypowane przez Pania druzyny:

Zloto - Rosja
Srebro - Niemcy

Prosze rowniez innych o ten sposob typowania DWOCH PIERWSZYCH MIEJSC (wyznaczyc miejsce lub medal na podium) aby nie bylo nieporozumien podczas odbioru nagrody dla zwyciezcy konkursu.
Dziekuje Pani Ewo jeszcze raz!
:):):)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
ewa 2012-06-09 16:53:51
Uważam, że tak będzie. Z Polską trochę przedobrzyłam ale co by świat wart był bez nadziei. Tu liczą się dzieci nie miejsce na podium.
Zachęcam wszystkich do udziału we wszystkich akcjach organizowanych dla tych dzieci.
Ze swojej strony zapewniam o wsparciu.
Będzie nas więcej, to dzieci otrzymają większe wsparcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-09 19:20:32
@ sallen 22 ok tak niech juz pozostanie 34 he he bedzie swietnie ze tak jest udowodnie w kolejny maratonie w Winsconsin tam nie bedzie latwo.

Paczke pakuj i wysylaj. Adres stowarzyszenia w Tmbarku powyzej Zachecaj swoich znajomych do wspacia
dzieciakow
Dzieki. Wiem ze Tobie tez sie uda bo inaczej byc nie moze Pozdrawiam z upalnego Chicago
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
bujola 2012-06-10 00:34:44
Incjatywa połączenia konkursu z akcją charytatywną fantastyczna - z góry dziękuję za wszystkie dary serca dla naszego ośrodka i życzę wielu niezapomnianych chwil dla fanów piłki nożnej.
Dwa lata temu trafiłam do Tymbarku z moim synem, przez Kraków. Miejsce unikatowe i bezcenne...Bardzo nam pomaga w powrotach ze szpitala do normalnego funkcjonowania na co dzień. Tu nie chodzi o zwykłą rehabilitację dzieci - ale nawet o to baaaardzo trudno na naszym limanowskim podwórku. To azyl dla wielu ludzi, którzy tu ładuja akumlatory do codziennej walki o lepsze jutro Swoich dzieci. Tu znalazłam profesjonalnych rehabilitantów, którzy kochaja swoja pracę i ludzi.Dzięki Nim mamy możliwość korzystania z basenu, hipoterapii, zajęć neurologopedy, warsztatów psychologicznych, banku adresów, kosza wymiany... a także jest to miejsce spotkań całej rzeszy rodzin i ludzi dobrej woli, których łączy wspólne doświadczenie. Dziękuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-10 01:21:34
@bujola
Bardzo Ci dziekuje za powyzszy wpis poniewaz pomaga on nam wszystkim otworzyc nasze serca jeszcze bardziej
Zapraszam innych aby podzielili sie z nami swoimi doswiadczeniami ktore zwiazane sa z Osrodkiem Rehabilitacyjnym w Tymbarku. Zycze duzo zdrowia dla Twojego syna. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-10 02:27:11
Witam wiem ze kazdy z panstwa poczeka z typowaniem do 19 O6 jak napisal crusader i nie dziwie sie bo kazdy chce wygrac. Tego z calego serca wszystkim zycze.

Moim marzenieniem jest aby ta incjatywe wsparli Ci do ktorych czasem na forum pisze ostre slowa z ktorymi polemizuje oraz CI ktorzy czasem tam cos do mnie rzucaja he he Pozdrawiam ich szczerze i serdecznie.

Zwracam sie rowniez do panow -napisze nicki Rudy 102 supermenix subietk wyborca77 wampirek i tych ktorzy pisza ze mna na mszanskim forum .
Panowie polaczmy sily zaangazujcie znajomych rodziny . wiem ze nie odmowice . Razem mozemy wiecej To nam sie oplaca dla nas wszyskich Dzieciaki nam ODPLACA RADOSCIA. Wiem ze mnie nie zawiedziecie i pomozecie Mszana Dolona zawsze jest chojna i wspiera w potrzebie
Z gory wam dziekuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-10 09:15:51
glowna wygrana przekaze na szczytny cel https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-10 10:00:22
nie bedzie to Stowarzyszenie na Rzecz Osob Niepelnosprawnych w Tymbarku, na ktorych wplace aby wziac udzial w konkursie. Aby im pomoc sa powolane odpowiednie urzedy. Samochod kupiony za nasze pieniadze (tez kupile cegielke) i za pieniadze sponsorow, jednak przy przkazaniu kluczykow pierwszy byl wicestarosta i PCPR. Wygrana przekaze dla tych ktorzy "czuja sie samotnie ze swoim problemem. Nie prosza nikogo o pomoc" i maja "za dużo pieniędzy żeby umrzeć i za mało aby godnie żyć”.
http://www.miasto.limanowa.pl/pl/3862/64995/Iwona_i_Magda_potrzebuja_pomocy.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
slonce 2012-06-10 11:17:26
Crusader jesteś wielki!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-10 12:03:01
Jezeli uda sie nam pomoc dzieciakom ze stowarzyszenia bedzie wspaniale . POMOZEMY ROWNIEZ MADZI NAPEWNO POMOZEMY NIE ZOSTAWIMY JEJ SAMEJ SOBIE .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
ABS0LLUT 2012-06-10 12:10:57
@crusader: Gwoli ścisłości (bo namieszałeś trochę niechcący) - samochód nie był kupiony dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku (zajmującego się rehabilitacją dzieci), tylko dla WTZ Remedium w Tymbarku, a to dwa odrębne stowarzyszenia (oczywiście to drugie też wypełnia ważną funkcję, niemniej jednak inną, skierowaną do starszych).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-10 12:33:46
@ crusader ktokolwiek wygra i gdziekolwiek przekaze pieniazki @ namoR BEDZIE WSPANIALE .POPROSTU WYGRAMY WSZYSCY MY BIALO -CZERWONI .A wiec do BOJU POLSKA POLSKA POLSKA ZYCIEZY POLSKA BIALO- CZERWONI Zycze spokojniej Milej Niedzieli . Komu wdroge temu czas przedemna troche mil. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-10 12:35:20
zgadza sie, dzieki @ABSOLLUT za sprostowanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-10 17:39:27
@Janek64
Jak najszybciej wracaj z Minnesoty bo jestes tutaj bardzo potrzebny...:) Zycze Ci milej podrozy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-10 17:50:02
ja jeszcze obiecuję , że 10% tantiem od tomiku moich wierszy które piszę jako załogant jachtu na Morzu Północnym też przekażę na ..chyba że zostanę zawieszony w trybie natychmiastowym za to spasanie na wachcie pod niebem Adriatyku. :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
rehtymbark 2012-06-10 19:55:11
Szanowni, Drodzy Państwo!
Jest dla nas źródłem ogromnej radości fakt, że zainteresowanie losem podopiecznych naszego stowarzyszenie znalazło swoje odbicie również w Państwa pasji sportowej – składamy głęboki ukłon wdzięczności zarówno w stronę Organizatora konkursu @namoR, jak i wszystkich jego Uczestników, którzy być może zechcą wspomóc nas swoją darowizną na cele statutowe stowarzyszenia. Dziękujemy za wszystkie przejawy życzliwości z Państwa strony i zapewniamy, że każda przeznaczona na ten cel złotówka wykorzystana zostanie dla dobra dzieci znajdujących się pod opieką prowadzonego przez stowarzyszenie ośrodka rehabilitacyjnego. Obecnie jest ich w stałej opiece 101 – to dzieci z różnoraką niepełnosprawnością: mózgowym porażeniem dziecięcym, zanikami mięśni, artrogrypozą, zaburzeniami neurologicznymi – w tym ciężką, prowadzącą do degradacji funkcji mózgu padaczką, z zespołami zaburzeń genetycznych, niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami zachowania. Ale miesięcznie przyjmowanych jest ponad 120 dzieci – pozostałe to dzieci z grupy wysokiego ryzyka ciążowo–porodowego, zagrożone niepełnosprawnością (wcześniaki, dzieci z różnego rodzaju problemami okołoporodowymi), mające szansę na normalne funkcjonowanie w przyszłości pod warunkiem poddania ich rehabilitacji w wieku rozwojowym. W sumie w ośrodku rehabilitacyjnym realizujemy około 350-400 wizyt miesięcznie.
Funkcjonowanie ośrodka opiera się na środkach pozyskiwanych z darowizn oraz dotacji na programy w ramach konkursów na realizację zadań publicznych. Niestety, nie jest to pewne źródło utrzymania, gdyż – po pierwsze – konkursów na zadania związane z rehabilitacją dzieci jest bardzo mało, po drugie – jak to w konkursie: nie ma pewności, że program znajdzie uznanie zespołu oceniającego i zostanie zakwalifikowany do realizacji. Ponadto z finansowaniem tych zadań również bywają problemy – np. obecnie mamy zakwalifikowany i realizowany przez nas od kwietnia program z funduszy PFRON, na który jednak nie dostaliśmy na razie żadnych pieniędzy, natomiast otrzymaliśmy informację o bezterminowym wstrzymaniu przez PFRON wszelkich dotacji na zadania zlecone. W tej sytuacji każda forma pomocy z Państwa strony jest dla nas bezcenna – serdecznie za nią dziękujemy!
Dzieci, rodzice, pracownicy i zarząd
Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-10 22:40:17
Witajcie jeszcze troche mi zejdzie zachazcylem o przystan. Rzeki. Hadson .pozdrawiam serdecznie wszystkich zMinneasota zgoracego Minneapolis :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-11 06:05:57
@rehtymbark
Dziekuje bardzo serdecznie za powyzszy wpis ktorego tresc jeszcze bardziej utwierdza nas wszystkich w przekonaniu iz pomoc dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepelnosprawnych w Tymbarku jest bardzo potrzebna.

Szanowni Panstwo,Drodzy Forumowicze ,Drodzy Mieszkancy Powiatu Limanowskiego i Wojewodztwa Maloposkiego, zapraszam Was wszystkich bardzo serdecznie do wziecia udzialu w tym konkursie.Nie chce nikogo naciskac,wiem ze nikomu sie nie przelewa,ale pomyslcie ze te 20 zlotych przekazane dla Stowarzyszenia moze sie Wam zwrocic wielokrotnie wygrywajac nagrode $400.Nawet gdy 50 osob naraz wytypuje prawidlowe druzyny z medalami i wygra nagrode to i tak Wasz dar dla dzieci sie Wam zwroci.
Kazdy ma szanse na wygrana i kazdy ma szanse na to aby pomoc tym dzieciom ktorych dziecinstwo rozni sie bardzo od naszego.Pomyslmy jak spedzalismy nasze dziecinstwo, jak sie bawilismy, dorastalismy,jak chodzilismy do szkoly z usmiechem na twarzy i porownajmy te wspomnienia do dzieci ktore dzisiaj lecza sie w Tymbarku. One mimo losu jaki ich spotkal nigdy nie daja za wygrana w walce z choroba, do kazdego sie usmiechaja i cierpliwie czekaja na nasza pomoc i na nasz usmiech...

UWAGA! BARDZO WAZNA ZMIANA W REGULAMINIE KONKURSU!

W regulaminie napisalem ze : "....uzytkownicy lub nicki dolaczone do portalu limanowa.in od dzisiaj (8 czerwca 2012) automatycznie beda przeze mnie eliminowane....."
Powyzsze zdanie z regulaminu uniewazniam,jest nieaktualne!

KAZDY UZYTKOWNIK (NICK) PORTALU LIMANOWA.IN MOZE BRAC UDZIAL W KONKURSIE! DATA DOLACZENIA DO PORTALU JEST NIEISTOTNA I NIE ELIMINUJE UCZESTNIKA Z KONKURSU.
Jezeli ktos ma wiecej nickow i bedzie zglaszal udzial w konkursie z kazdego osobno zwracam sie z uprzejma prosba o dokonanie jednej wiekszej wplaty dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepełnosprawnych w Tymbarku lub osobna wplate od kazdego nicka.
Licze na WASZA SZCZEROSC,HOJNOSC i oczywiscie jak najwieksza liczbe osob ktore wezma udzial w tym konkursie.

RAZEM MOZEMY WIECEJ!

"Chciałbym Ci dać swój malutki świat...
Siebie samego, choć mało mnie znasz
Wiem, to niewiele lecz reszty mi brak
Serce i rozum - to wszystko co mam ..."
Autor Farben Lehre

Wszystkim bardzo serdecznie dziekuje i Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-11 15:09:38

Szanowni Panstwo
Przypominam iz termin zgloszen do konkursu uplywa dopiero 21 czerwca 2012 o godz 19:00 poniewaz w ten dzien rozpoczynaja sie cwierc finaly.
Juz teraz zapraszam do dokonywania wplat dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepełnosprawnych w Tymbarku, a od 19 czerwca 2012 gdy juz bedzie wiadomo ktore druzyny wchodza do cwierc finalow zapraszam do typowania druzyn ktore stana na podium.

Ponizej podaje przyklad waznego zgloszenia(typu) do udzialu w konkursie:

Zloty Medal - POLSKA
Srebrny Medal - NIEMCY

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-12 05:20:56
Witam serdecznie. Jeszcze troche czasu nam pozostalo chociaz jutro bardzo wazny mecz z Rosja .Beda emocje ale bardzo wierze w Polska Narodowa Reprezentaje wiem ze bez walki nie oddadza punktow. Dzisiaj w drodze powrotnej do Chicago w Madison ogladlem mecz Szwecja -Ukraina tez bylo ciekawie a wiec wszystko mozliwe . Po wpisie i komentarzu @ rehtymbark za ktory serdecznie dziekuje mam obraz funkcjonowania osrodka w Tymbarku ktory daje z siebie wszystko aby jego pacjeci nabywali sil i wracali z powrotem do zdrowia . Wiek dziecka i dobra na wysokim poziomie rehabilitacja pomaga wracac do dobrego funkcjonowania w spoleczenstwie. Jest to tak bardzo wazne dla nas wszystkich jak rowniez dla naszego panstwa. Licze na duzy udzial w konkursie @ namoR. Biorac udzial w tym konkursie wygramy wszyscy POLSKA BIALO- CZERWONI. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-12 12:39:45
Juz za pare godzin wszystko bedzie BIALO - CZERWONE Nawet moje sniadanie i poranna kawka jest bialo czerwona. Znow opustoszeja ulice To jest wyjadkowy mecz dla nas ale damy rade ZWYCIEZA BIALO - CZERWONI POLSKA POLSKA DO BOJU . Pozdrawiam dzieciaczki z Tymbarku i MADZIE Zwyciezmy wszyscy :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-12 23:35:47
Szacunek dla polskich pilkarzy, piekna walka z Rosja!
Do "Czech" razy sztuka , nastepny mecz wygrywamy.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-13 04:26:41
WITAM Ten niebieski to wielka zasluga redakcji Limanowa in. DZIEKUJEMY . Dzisiaj dostalem @ od kolezanki na BIALO-CZERWONO rowniez jej za to DZIEKUJE .Mecz byl naprawde dobry . Ciagle BIALO- CZERWONI sa w grze Wiem ze w sobote zwyciezymy. Nie ma lepszego od naszego Blaszczykowskiego. Polska BIALO- CZERWONI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-13 12:29:44
Jeszcze pare dni i ktos zgarnie wielka kase z pod nosa @ namoR. Oj bedzie sie dzialo bedzie. Juz dzisiaj pewnie panstwo macie swoich faworytow . Ja tez mam TO POLSKA BIALO - CZERWONI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-13 16:36:09
Serdecznie dziekuje Gminie Tymbark, Gminie Mszana Dolna oraz Wydawnictwu Multimedialnemu TV28 z Limanowej za umieszczenie informacji o tym konkursie na swoich glownych stronach internetowych.

RAZEM MOZEMY WIECEJ!

Cierpliwie czekam na innych....aby wlaczyli sie do realizacji tego jasno okreslonego wspolnego celu jakim jest pomoc dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepelnosprawnych im. Jana Pawla II w Tymbarku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
albeo172 2012-06-13 17:41:13
chciałem zwrócić uwage, że nie rozgrywa sie meczu o 3 miejsce, wiec automatycznie na trzecim są 2 druzyny, przegrani z półfinałów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
rehtymbark 2012-06-13 19:36:13
Szanowni Państwo!
Organizatorowi oraz wszystkim, którzy wspierają ideę konkursu i w jakikolwiek sposób przyczyniają się do jego rozpropagowania – z serca dziękujemy!
Dziękujemy również tym z Państwa, którzy już dokonali wpłaty na nasze konto – jesteśmy za to bardzo, bardzo wdzięczni.

Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-14 00:32:52
@albeo172
Masz racje ,szybko zweryfikowalem ta informacje z @ABS0LLUT i postanowilem ulatwic wszystkim udzial w konkursie. Regulamin zostal zmieniony i typujemy DWIE DRUZYNY ktore beda Mistrzami i Wicemistrzami.
DZIEKUJE CI BARDZO ze zwrociles na to uwage poniewaz mi to po prostu umknelo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-14 00:51:49
https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
PROSZE PRZECZYTAC REGULAMIN I ZASADY UDZIALU W KONKURSIE W CALOSCI JESZCZE RAZ PONIEWAZ DZISIAJ 13 CZERWCA 2012 O GODZINIE 23:30 NASTAPILY PEWNE MALE ZMIANY.

https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-14 02:07:53
Witam. Widze namoRku ze w ostatnim komentarzu pojechales na Bialo - Czerwono i bardzo dobrze. Sorry za nasze rozgrzane telefony dzisiaj ale przeciez coraz blizej do finalow i emocje coraz wieksze . Ale tez prawdopodobienstwo wygranej coraz wieksze po zmianie regulaminu.Oj bedzie sie dzialo.Piekny odzew naszych wspanialych samorzadow ktorzy razem znami medialnie wspieraja pomoc dla osrodka w Tymbarku Po komentarzu @ rehtymbak az milo.Razem mozemy wiecej.
DO PRZODU POLSKO ZWYCIEZYMY.

ps. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow konkursu oraz osoby ktore nas wspieraja te widocze i te niewidoczne bardzo zaangazowane w pomoc dla dzieci z osrodka w Tymbarku.

Szczegolnie i Serdecznie Pozdrawiam Pania Magde Polanska z wydzialu promocji i sportu w mojej gminie Mszana Dolna
Pani Magdo dziekujemy za pomoc .
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-14 13:40:10
Szanowni Panstwo

Pozostal nam tydzien wielkich emocji w konkursie namoR o wielka wygrana pieniezna W TWARDEJ WALUCIE.
Napewno sie sprzyda sa wakacje wiec mozna z pozytkiem bedzie wydac na wlase potrzeby.
Szanowni panstwo tylko 20 zl i wielka Nagroda jest w waszej kieszeni. Juz dzisiaj wplacajcie na konto osrodka. Czas plynie. POLSKA REPREZENTACJA CIAGLE W GRZE .DO BOJU POLSKO .WYGRAMY BO CEL MAMY WSPOLNY. ZWYCIEZYMY BIALO-CZERWONI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-14 15:24:34
Serdecznie dziekuje Starostwu Powiatowemu w Limanowej za umieszczenie linku i informacji o tym konkursie na glownej stronie internetowej Powiatu Limanowskiego.

RAZEM MOZEMY WIECEJ!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-14 20:51:08
Szanowni Panstwo!
Jestem niezmiernie wzruszony tym iz wielu odpowiedzialo na moja prosbe rozpropagowania tego przedsiewziecia.

Z calego serca Wam Wszystkim dziekuje:

PORTALOWI LIMANOWA.IN
WYDAWNICTWU MULTIMEDIALNEMU TV28.PL
STAROSTWU POWIATOWEMU W LIMANOWEJ
URZĘDOWI MIASTA W LIMANOWEJ
GMINIE MSZANA DOLNA
GMINIE TYMBARK
GMINIE LASKOWA
PORTALOWI MKS.LIMANOVIA.NET

Serdecznie dziekuje rowniez osobom spod nickow :
@Janek64
@Doradca
oraz wszystkim ktorzy w jakikolwiek sposob przyczyniaja sie do realizacji i propagowania tego konkursu ktorego glownym celem jest pomoc dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepełnosprawnych w Tymbarku.

R A Z E M MOZEMY WIECEJ!!!

https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:) https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:) https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-14 23:33:21
namoR JESTES NIESAMOWITY.Dlaczego ta pilka taka duza przeciez to mnie mialo byc widac najwiecej ha ha ha ha ha.:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-15 01:43:53
@Janek64
Wszyscy razem mozemy nie tylko duze pilki ale i gory przenosic.
Razem mozemy wiecej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-15 03:36:34
Szanowni Panstwo.

Zawsze mialem sentyment do zielonej waluty ale to co zobaczylem na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Limanowej przeszlo moje oczekiwania. Poprostu Dolary leza na ziemi tylko trzeba je podniesc . Szanowni Panstwo cale 400$ . Te pieniadze sa w zasiegu reki trzeba tylko wziasc udzial w konkursie namoR EURO 2012 A to takie proste to tylko jeden przelew w wysokosci 20 zl. Drodzy Panstwo jezeli przez ten tydzien postaramy sie wszyscy razem i cos od siebie przekazemy na ten dobroczynny cel wygramy razem.Mimo ze zycie toczy sie dalej zamilkna wszystkie spory polityczne szczerze i otwarcie zjednoczymy wszystkie sily i spowodujemy ze ziemia Limanowska bedzie lepsza dla nas wszystkich.Usmiech dzieci z osrodka z Tymbarku bardzo otwiera nasze serca ale i rowniez nasze kieszenie. Wygramy Wszyscy
Wygra Polska Reprezentacja
Wszyscy bedziemy razem.
Niech ten rok 2012 bedzie rokiem dzieciakow z osrodka w Tymbarku

Serdecznie Pozdrawiam.

osrodka w Tymbarku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-15 03:50:28
nampR a kogo to w twoim komentarzu podemna wycieli ha ha ha ja protestuje to cenzura tam byl jeszcze jeden nick . Szanowny Panie z pod nicku kazdy wie o kogo chodzi powroc bylo nas trzech Muszkieterow. Teraz jakos dziwnie. Jest pan skromna osoba ale podziekowanie trzeba przyjac za duzy wklad i zaangazowanie w dobroczynny cel.To jest podziekowanie i usmiech dzieciakow z osrodka w Tymbarku. Pozdrawiam Pana serdecznie zza oceanu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-16 04:21:07
@ namoR otworzylem stronke wlasnie w tym czasie a tu masz wyskoczyla pilka BIALO - CZEROWA ktora jutra zagraja mecz Polacy z Czechami. Ta pilka pare razy wpadnie do czeskiej bramki i czeski bramkarz Czech bedzie musial ja wyciagac Juz dzisiaj towarzysza mi wielkie emocje .MOI KOLEDZY KOLEZANKI I PRZYJACIELE JUZ DZISIAJ OSZALELI.Wszyscy zyja juz jutrzejszym meczem dla nas to bedzie Swieto Narodowe Wiem ze wygramy. Wygra Polska Narodowa Reprezentacja

POLSKA BIALO -CZERWONI
Razem wszyscy z dziecmi z osrodka rehabilitacyjnego z Tymbarku bedziemy dopingowac i pomagac Narodowej Druzynie

DO BOJU POLSKO ZWYCIEZYMY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-16 13:46:32
Tak, to juz dzisiaj - Mecz o wszystko!
POOOOLSKA BIAAAALO-CZERWONI!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-16 16:32:52
ZWYCIEZY POLSKA BIALO -CZERWONI

Mam prosbe. Dzieciaczki z Tymbarku trzymajcie kciuki razem z nami za Bialo -Czerwonych RAZEM WYGRAMY

DO PRZODU POLSKO BIALO-CZERWONI NIEPOKONANI.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-16 23:18:39
Pozostalo nam tylko zaspiewac .

POLACY NIC SIE NIE STALO !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-17 06:00:32
Roman glowa do gory gramy dalej a jeszcze z wieksza sila bo usmiech to zdrowie Mimo ze Polacy odpadli kazdy ma swokego faworta na final ja tez mam to czarny kon tych mistrzostw? Wiem ze panstwo dalej bedziecie kibicowac EURO2012 w konkusie namoR bo tutaj stawka jest wielka to ZDROWIE I USMIECH dzieci z osrodka z Tymbarku Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-17 06:20:17
Kibicem jest sie na dobre i zle chwile swojej druzyny.Dziekuje za dobra gre zabraklo troche szczescia...nie udalo sie.Dziekuje chłopakom za trzymajace w napieciu mecze .Grali na tyle, na ile ich było stac. Niestety tym razem sie nie udało wyjsc z grupy, ale nie powinnismy sie zalamywac.Nastepna szansa na Mistrzostwach Swiata.
Janek64 masz racje, usmiech to zdrowie i my wszyscy mamy ta szanse aby w tym konkursie tego usmiechu i zdrowia dac innym. WYKORZYSTAJMY TA SZANSE...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-18 07:34:23
Pilka Bialo-Czerwona ciagle w grze i akcja po akcji gol po golu ciagle wpada na konto stowarzyszenia dla dla dzieci w Tymbarku . Niech ten szczytny cel @ namoR pobudzi nasze gorace Bialo -Czerwone Serca niech one bija nam mocnej gdziekolwiek jestesmy rozsiani po calym swiecie od Tymbarku az po Ural od Sydney po Kalifornie Chicago Biegun Polnocny i Amazonie podczas goracego konkursu EURO 2012 Wygrajmy razem Mistrzostwa Usmiechu dla dzieciakow z Tymbarku bo Tymbark jest znany na calym swiecie ze zdrowych pysznych sokow ktore daja zdrowie i usmiech .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-18 09:27:50
alez udalo sie namoR, zespol ktory zajmuje 62 miejsce w rankingu tak namieszal w grupie, ze Ruscy odpadli https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> always look on the bright side of life
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-18 16:55:56
@crusader
Jest to pewna niespodzianka ktorej chyba nikt sie nie spodziewal...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-18 17:04:16
Szanowni Panstwo!
Poniewaz zostalo tylko kilka dni do zakonczenia konkursu,wszystkich bardzo prosze o rozsylanie informacji o tym konkursie do swoich znajomych, prosze rowniez o umieszczenie linku do tego przedsiewziecia na Panstwa stronach Facebook lub Nasza Klasa.
Serdecznie wszystkim dziekuje za pomoc!
RAZEM MOZEMY WIECEJ!!! :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-18 21:47:16
Będzie odzew z Norwegii za kilka godz. Oczywiście nie robię tej dobrej roboty za darmo. Siedzimy tu z rzeszowiakami i robimy wśród Polaków zakłady i namawiamy na wasz konkurs. Oni są jacyś inni ale kropla drąży nie tylko skałe ale i b e t o n też choćby nawet swojego chowu.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-18 22:16:46
@blizniak
Robisz super dobra robote,tak trzymaj! Dziekuje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-19 03:42:40
@ blizniak jestes takim Limanowskim Janosikem .Dzieki . Pozdrawiamy Polakow w Norwegi . @blizniak jak wrocisz w dowod wdziecznosci znajdziemy CI Maryne :-):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-19 16:12:04
Szanowni Panstwo!
To juz dzisiaj bedziemy znac wszystkie druzyny ktore przejda do cwiercfinalow.

Czechy
Portugalia
Niemcy
Grecja
Hiszpania
Wlochy
???
???
Juz niedlugo bedziemy znali wszystkie osiem druzyn. Przypominam ze termin zglaszania udzialu w konkursie mija w najblizszy czwartek 21 czerwca 2012 o godz 19:00.

Serdecznie zapraszam i zachecam wszystkich do dokonywania wplat 20 zlotych lub wiecej do Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku i wytypowania Mistrzow i Wicemistrzow tutaj na forum.
Zostalo niewiele czasu........................
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-19 16:28:54
No tu na północy Anglia no i Panie Boże miej nas w swojej opiece Francja. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-19 23:30:01
Szanowni Panstwo!

Do cwiercfinalow zakwalifikowaly sie:

CZECHY
PORTUGALIA
NIEMCY
GRECJA
HISZPANIA
WLOCHY
ANGLIA
FRANCJA

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH do udzialu w konkursie.

Oto PRZYKLADY waznego typowania:

Mistrz - ANGLIA
Wicemistrz - FRANCJA

LUB

Zloty medal - ANGLIA
Srebrny medal- FRANCJA

Przypominam o bardzo waznym warunku udzialu w konkursie.
Aby wziac udzial w konkursie wymagane jest, aby kazdy uczestnik dokonal wplaty lub przelewu na sume minimum 20 ZLOTYCH do Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku. Wplata lub przelew jak rowniez zgloszenie udzialu w konkursie tutaj na forum musza byc dokonane przed godz 19:00 w czwartek 21 czerwca 2012.Wiecej informacji w regulaminie powyzej. Jezeli ktokolwiek ma pytania zwiazane z regulaminem konkursu prosze smialo pytac tutaj na forum lub na PW. Dziekuje

Zycze wszystkim powodzienia!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-20 05:25:16
Mialem jeszcze poczekac ale mysle ze juz czas na wytypowanie wiec Typuje i wygrywam glowna nagrode $400 @namor. Pieniazki na konto przelane w tytule janek64

Zloty medal - Niemcy
Srebrny medal- Hiszpania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
alim 2012-06-20 10:26:12
złoto - Niemcy
srebro - Francja
W tytule przelewu (alim)

ps. Janek64 mylisz się to ja zgarniam kasiorke. :D ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Iwa 2012-06-20 11:14:34
złoto - Hiszpania
srebro - Niemcy

A co tam, zaszaleję :D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-20 11:58:41
alim bardzo zycze CI tego chciaz chciabym zeby tez zgarnela Iwa jak juz szaleje he he Milo was pozdrawiam.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
konto usunięte 2012-06-20 16:38:58
Witajcie, dzisiaj nasza Komisja Sportu przy Urzędzie Miasta Limanowa organizowaliśmy Turniej "MINI-EURO-2012-LIMANOWA". Czekałem na dzisiejszy dzień, ponieważ chciałem podać te same wyniki z dzisijszego Turnieju.

Poniżej rozstrzygnięcia (zobaczymy czy się sprawdzą):

Mistrz: Czechy

Wicemistrz: Niemcy

III m-ce: Hiszpania, Anglia

Zobaczcie fotoreportaż z dzisiejszego turnieju "Mini-Euro 2012" w Limanowej, który został rozegrany na boisku Orlik w Limanowej. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Czech (ZSS nr 3 w Limanowej), drugie miejsce zajęła reprezentacja Niemiec (ZSS nr 2 w Limanowej). Galeria zdjęć: http://limanowa.in/galeria/sport;mini-euro-2012-w-limanowej,574.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-20 18:55:49
SZANOWNI PANSTWO!

Przypominam ze jutro tj w czwartek 21 czerwca 2012 o godz 19:00 uplywa termin zglaszania udzialu w konkursie, tak wiec pozostalo okolo 24 godziny czasu.
Serdecznie zapraszam do typowania Mistrzow i Wicemistrzow EURO2012!
Pozostalo niewiele czasu....

RAZEM MOZEMY WIECEJ!!!:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Doradca 2012-06-20 22:03:00
RAZEM MOZEMY WIECEJ.

Mistrz- Portugalia
Wicemistrz- Niemcy

Niech Dzieci wygrają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-21 13:51:33
Szanowni Panstwo!
Serdecznie zapraszam do udzialu w konkursie, pozostalo niewiele czasu.......okolo 5 godzin .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
konto usunięte 2012-06-21 15:44:22
Złoto Niemcy
srebro Hiszpania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-21 15:49:47
Rotmistrz1 nie odpatruj ode mnie bo ja nie lubie sie dzielic ha ha ha ha ha ha Dziekuje za pomoc . Milo pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
MSZANADOLNA 2012-06-21 17:24:02
Wpłata zrobiona. Mój typ:

ZŁOTO - PORTUGALIA
SREBRO - NIEMCY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
crusader 2012-06-21 17:41:01
oby sie podwinela noga Niemcom i Hiszpanom, bo to sie juz nudne robi, przy odrobinie szczescia moga tego dokonac:
1. Francja
2. Grecja
B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
tymcio1 2012-06-21 18:33:33
Typuję:
Mistrz - Niemcy
Wicemistrz - Hiszpania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
mmat 2012-06-21 18:41:20
złoty medal : niemcy
srebrny medal:hiszpania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-21 19:27:30
Szanowni Panstwo!

TERMIN ZGLASZANIA UDZIALU W NOWYM KONKURSIE EURO 2012 MINAL DZISIAJ
tj w czwartek 21 czerwca 2012 o godz 19:00.

Do konkursu zakwalifikowaly sie osoby spod nastepujacych nickow:

1. ewa
2. Janek64
3. alim
4. Iwa
5. Tusik
6. Doradca
7. Rotmistrz1
8. MSZANADOLNA
9. crusader
10.tymcio1
11.mmat
12. blizniak
13. ABS0LLUT


Bardzo serdecznie dziekuje wszystkim za wziecie udzialu.Dziekuje rowniez wszystkim ktorzy pomagali w rozpropagowywaniu informacji o tym przedsiewzieciu. Ogloszenie wynikow nastapi 1 lipca 2012 po zakonczeniu finalowego meczu.
Zwyciezce lub zwyciezcow poinformuje na PW w jaki sposob moga odebrac nagrode.

Musze Wam sie przyznac ze piszac ten post niejedna łezka mi sie zakrecila w oku.Dlaczego?
No coz , moze najpierw zacytuje kilka zdan ktore napisal do nas wczesniej rehtymbark:

...."Obecnie jest ich w stałej opiece 101 – to dzieci z różnoraką niepełnosprawnością: mózgowym porażeniem dziecięcym, zanikami mięśni, artrogrypozą, zaburzeniami neurologicznymi – w tym ciężką, prowadzącą do degradacji funkcji mózgu padaczką, z zespołami zaburzeń genetycznych, niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami zachowania. Ale miesięcznie przyjmowanych jest ponad 120 dzieci – pozostałe to dzieci z grupy wysokiego ryzyka ciążowo–porodowego, zagrożone niepełnosprawnością (wcześniaki, dzieci z różnego rodzaju problemami okołoporodowymi), mające szansę na normalne funkcjonowanie w przyszłości pod warunkiem poddania ich rehabilitacji w wieku rozwojowym. W sumie w ośrodku rehabilitacyjnym realizujemy około 350-400 wizyt miesięcznie....."

Bywajac czesto na limanowa.in od dluzszego czasu mialem nadzieje ze sposrod wielu wielu tysiecy osob, mlodych i starszych, politykow i tych co nie chca miec nic wspolnego z polityka, nauczycieli i studentow , ludzi mieszkajacych w Polsce i zagranica, mieszkancow powiatu limanowskiego ktorzy odwiedzaja ten portal codziennie, mialem nadzieje ze udzial w tym konkursie wezmie chociaz malutenki procent, przynajmniej 100 osob. Dlaczego tylko 13 osob zdecydowalo otworzyc serce i pomoc dzieciom, nie wiem..... Moze ktos z Was wie to niech nam wszystkim napisze...
Wiem ze jest wielu osob,instytucji i gmin z powiatu limanowskiego ktore od dawna i caly czas wspieraja Stowarzyszenie w Tymbarku. CHWALA IM ZA TO!!!

Uwazam, ze kazdy na swoj sposob powinien pomagac innym a szczegolnie tym ktorzy potrzebuja tej pomocy.
Dzieci leczace sie w Stowarzyszeniu na Rzecz Osob Niepełnosprawnych w Tymbarku bardzo potrzebuja naszej pomocy.Zwykły usmiech lub kilka zlotych przekazanych dla tych dzieci jest ogromnym wsparciem. Mamy rozne predyspozycje, zyjemy w innych srodowiskach i z innymi ludzmi, ale warto czasem usiasc i zastanowic sie tak jak Swetoniusz gdy w czasie wieczerzy zdal sobie sprawe, ze tego dnia nie zrobił nic, aby komus pomoc, powiedzial to chwalebne i godne zapamietania zdanie:
"Przyjaciele, stracilem ten dzien...”

Z wyrazami szacunku pozdrawiam serdecznie wszystkich

namoR
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-21 19:35:54
Nie zdążyłem.Trudno. Samolot z Oslo się opóżnił. No ale na boku 1. Italia 2.Anglia. No ale kolega już mi parę zdań na temat wydarzeń w naszej Małej Ojczyżnie powiedział. Słusznie należy wspierać incjatywy "prodziecięce"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
ABS0LLUT 2012-06-21 19:56:28
Też nie zdążyłem... ale tak to jest odkładać coś na ostatnią chwilę :(

Romku, a może zgodzisz się na drobną zmianę regulaminu i przedłużysz czas do 20:00? Jeśli tak, to typuję:
Złoto - Włosi
Srebro - Niemcy

Odnośnie Stowarzyszenia w Tymbarku - wczoraj spotkaliśmy się z Paniami Prezes i Wiceprezes w celu uzgodnienia szczegółów zbiórki pieniędzy 1 lipca na Forreście oraz wstępnych planów zorganizowania dla niepełnosprawnych dzieciaczków zawodów na tegorocznym Biegu Osiedlowym. Mam wielką nadzieję, że współpraca będzie owocna - dla Małych Podopiecznych oczywiście. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-21 20:07:07
@ABSLLUT
Oczywiscie ze sie zgadzam. Pierwszy mecz cwiercfinalowy sie jeszcze nie rozpoczal. Prosze administratora o dopisanie do listy uczestnikow zakwalifikowanych w konkursie:

12. blizniak
13. ABS0LLUT

Dziekuje

PS Ja tez czesto odkladam wiele rzeczy na ostatnia minute...ha ha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-21 20:17:52
namoR! dziękuję bardzo! więc oficjalnie zgłaszam- ITALIA- mistrz Europy. 2. V-ce mistrz Anglia. A na boku zrobię sobie inny zakład i tu... jestem pewny sprawiedliwości. Jeszcze raz dzięki!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
rehtymbark 2012-06-21 21:37:00
Szanowni Państwo namoR, ewa, Janek64, alim, Iwa, Tusik, Doradca, Rotmistrz1, MSZANADOLNA, crusader, tymcio1, mmat, blizniak, ABS0LLUT oraz wszyscy, którzy przyczynili się do propagowania idei konkursu – DZIĘKUJEMY! Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni – przede wszystkim oczywiście namoR-owi: Organizatorowi , Sponsorowi i Głównemu Propagatorowi konkursu.
Cieszymy się z wszystkich wpłat, które pomogą nam w realizacji rehabilitacji dla dzieci, ale jeszcze bardziej z wszystkich dobrych słów, które tutaj padły i umocniły nas w przekonaniu, że nie jesteśmy sami. To piękne – mieć takich Przyjaciół.
Dedykujemy Państwu – wraz z najserdeczniejszymi podziękowaniami – słowa Matki Teresy, które niech będą pomocą, gdyby przyszły trudne chwile:

Ludzie są nierozsądni,
nielogiczni i zajęci sobą,
KOCHAJ ICH MIMO TO.
Jeśli uczynisz coś dobrego,
zarzucą ci egoizm i ukryte intencje,
CZYŃ DOBRO MIMO TO.
Jeśli ci się coś uda,
zyskasz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów.
STARAJ SIĘ MIMO TO.
Dobro, które czynisz,
jutro zostanie zapomniane.
CZYŃ DOBRO MIMO TO.
Uczciwość i otwartość
wystawią cię na ciosy.
BĄDŹ MIMO TO UCZCIWY I OTWARTY.
To, co zbudowałeś wysiłkiem wielu lat,
może przez jedną noc lec w gruzach.
BUDUJ MIMO TO.
Twoja pomoc jest naprawdę potrzebna,
ale kiedy będziesz pomagał ludziom,
oni mogą cię zaatakować.
POMAGAJ IM MIMO TO.
Daj światu z siebie wszystko,
a wybiją ci zęby.
MIMO TO DAJ ŚWIATU Z SIEBIE WSZYSTKO.https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku
- dzieci, rodzice, pracownicy i zarząd
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-22 03:36:54
Drodzy panstwo coz wiecej mozna napisac po wpisie rehtymbark pisze MIMO TO
Z calego serca dziekuje tym ktorzy wsparli ten dobroczynny cel .Przedewszystkm Romanowi z Chicago ktory pochodzi z pieknej ziemi Limanowskiej a wraz z wspaniala rodzinka tutaj mieszaka .Poznalem go na forum Limanowa in piszac komentarze i tak sie zaczela nasza przyjazn .Rozmawiajac na ognisku u niego padlo haslo pomocy dziecim z Tymbarku Roman calym sercem i wszystkimi silami zaangazowal sie to dzielo. Mysle ze przez to wielu ludzi na swiecie zobaczylo gdzie jest Tymbark i ze sa tam dzieciaki ktore potrzebuja naszej pomocy. JEZELI NA TYM SWIECIE SPOSROD 1000 osob znajdzie sie JEDNA ktora potrafi pomoc to MIMO TO swiat bedzie lepszy a jezeli po drodze dolaczy pare moze zlota 13-stka to juz bedzie wielki sukces MIMO TO. Roman jestes WIELKI i dziekuje Bogu ze na swojej drodze spotykam takich ludzi jak TY Kiedys napoczatku powstania tego portalu napisalem im wiecej masz prawdziwych przyjacol tym lepiej.Jeszcze dzisiaj wiem ze do tej zlotej trzynaski dolacza inni wplacajac na konto, Poprostu w dzisiejszym zabieganym swiecie czas im umknal z gory im dziekuje.
Niech ten konkurs @namor trwa do konca swiata i jeden dzien dluzej pomagajac dzieciakom z osrodka w Tymbarku
Przesylam dla dzieci z Tymbarku zyczenia zdrowia radosci usmiechu na codzien a ich rodzicom sily i wytrwania w trudnych chwilach :):)
Pozdrawiam rowniez Pracownikow i Zarzad Stowarzyszenia w Tymbarku

Wszystkiego Dobrego wam zycze
Jan Kolodziej
portalowy Janek 64
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Doradca 2012-06-22 15:51:38
Ja mały robaczek nie zrobiłem wiele dlatego nie dziękujcie.
Ja pamiętam, że Dzieci potrzebują wsparcia i postaram się o tym nie zapominać.

Taki już jestem zimny drań(:

Życzę wytrwałości dla Rodziców w walce o sprawność swoich pociech.
Dziękuję Romanowi i Jankowi za zorganizowanie wsparcia i pozostałym, którzy zechcieli się przyłączyć.


Doradca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-22 19:03:38

 

Drogie Panie! Drodzy Panowie!

SZANOWNI PANSTWO!

W zwiazku z tym, iz wiele osob mnie informowalo, ze pomysl z pierwszym konkursem byl bardzo dobry postanowilem
OGLOSIC NOWY KONKURS EURO 2012!!!

Bardzo serdecznie zachecam do przeczytania zasad i regulaminu konkursu w CALOSCI!!!

Termin zgloszen do konkursu uplywa dopiero 21 czerwca 2012 o godz 20:00, poniewaz w ten dzien rozpoczynaja sie cwiercfinaly. Tak wiec maja Panstwo wiele czasu i zadanie jest dosyc proste: wytypowac DWIE druzyny(Mistrzow i Wicemistrzow) z OSMIU, ktore stana na podium po Zloty i Srebrny medal.


Wiem, ze prawie wszyscy z Panstwa beda czekac z typowaniem do 19 czerwca 2012, poniewaz wtedy dopiero bedziemy znac 8 druzyn, ktore wejda do cwiercfinalow.

Dla zwyciezcy czeka nagroda ufundowana przeze mnie ($400) Typujemy tutaj na forum, KAZDY UZYTKOWNIK (NICK) moze typowac i wziac udzial w konkursie. Postaram sie wszystkim odpowiedziec na forum o zakwalifikowaniu sie do konkursu. Obstawiamy DWIE druzyn,y ktore stana na podium (I i II miejsce).

KAZDY UZYTKOWNIK (NICK) PORTALU LIMANOWA.IN MOZE BRAC UDZIAL W KONKURSIE! DATA DOLACZENIA DO PORTALU JEST NIEISTOTNA I NIE ELIMINUJE UCZESTNIKA Z KONKURSU.

PROSZE O WYTYPOWANIE DWOCH DRUZYN KTORE ZDANIEM PANSTWA ZDOBEDA MEDALE MISTRZOSTW EURO2012 (ZLOTO i SREBRO)


Przyklad waznego zgloszenia(typu) do udzialu w konkursie:

Zloty Medal - POLSKA
Srebrny Medal - NIEMCY

UWAGA!!!BARDZO WAZY WARUNEK UDZIALU W KONKURSIE!

Aby wziac udzial w konkursie wymagane jest, aby kazdy uczestnik dokonal wplaty lub przelewu na sume minimum 20 ZLOTYCH do Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku.

Ośrodek Rehabilitacyjny
34-650 Tymbark 57
tel: 18 3325972 lub 668044672
E-mail: [email protected]

Numer konta Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku:

72 8589 0006 0190 0000 3144 0001

Jezeli ktos ma wiecej nickow i bedzie zglaszal udzial w konkursie z kazdego osobno zwracam sie z uprzejma prosba o dokonanie jednej wiekszej wplaty dla Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepełnosprawnych w Tymbarku lub osobna wplate od kazdego nicka.

LICZE NA WASZA SZCZEROSC, hojnosc i oczywiscie jak najwieksza liczbe osob (nickow), ktore wezma udzial w tym konkursie!
Podczas odbioru wygranej nagrody ($400) wymagane bedzie od zwyciezcy przedstawienie pokwitowania dokonania wplaty dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku. Zwyciezca NIE OTRZYMA nagrody w przypadku gdy nie przedstawi rachunku czy pokwitowania wplaty na wyzej wymienione konto Stowarzyszenia.WPLATA LUB PRZELEW (20 zlotych lub wiecej) MUSZA BYC DOKONANE PRZED ROZPOCZECIEM CWIERCFINALOW 21-06-2012 (CZWARTEK) przed godz 19:00 . Przedstawione pokwitowanie wplaty dokonane po 21 czerwca 2012 godz 19:00 NIE bedzie akceptowane przy odbiorze nagrody wynikiem czego nagroda nie bedzie wyplacona.

Udzial w konkursie bedzie mozna zglaszac tutaj na forum do 21 czerwca,2012 roku do godziny 20:00, tego dnia ja o godz 20:01 drukuje wszystkie typy druzyn lacznie z nickami i wszyscy czekamy do 1 lipca 2012 na final EURO 2012. Jakiekolwiek edycje wytypowanych przez Was druzyn po godz 20:00 21 czerwca 2012 nie maja sensu.

Gdy sie okaze, ze bedzie kilku zwyciezcow, nagroda zostanie ROWNO ROZDZIELONA POMIEDZY WSZYSTKICH ZWYCIEZCOW.

W przypadku braku zwyciezcy nagroda przejdzie do puli pieniazkow, ktore zbieramy dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku.

Szanowni Panstwo, Drodzy Forumowicze, Drodzy Mieszkancy Powiatu Limanowskiego i Wojewodztwa Maloposkiego!

Zapraszam Was wszystkich bardzo serdecznie do wziecia udzialu w tym konkursie.Nie chce nikogo naciskac. Wiem, ze nikomu sie nie przelewa, ale pomyslcie, ze te 20 zlotych przekazane dla Stowarzyszenia moze sie Wam zwrocic wielokrotnie wygrywajac nagrode $400. Nawet gdy 50 osob naraz wytypuje prawidlowe druzyny z medalami i wygra nagrode to i tak Wasz dar dla dzieci sie Wam zwroci.
Kazdy ma szanse na wygrana i kazdy ma szanse na to, aby pomoc tym dzieciom, ktorych dziecinstwo rozni sie bardzo od naszego. Pomyslmy, jak spedzalismy nasze dziecinstwo, jak sie bawilismy, dorastalismy, jak chodzilismy do szkoly z usmiechem na twarzy i porownajmy te wspomnienia do dziecinstwa tych wszystkich dzieci, ktore dzisiaj lecza sie w Tymbarku. One wraz z rodzicami mimo losu jaki ich spotkal nigdy nie daja za wygrana w walce z choroba, do kazdego sie usmiechaja i cierpliwie czekaja na nasza pomoc, na nasz usmiech i na otwarcie naszego serca.

ZACHECAM ROWNIEZ CHICAGOWSKA POLONIE DO UDZIALU W KONKURSIE I WSPARCIE NA TEN DOBROCZYNNY CEL.

Licze na Panstwa szczerosc ,hojnosc i goraco zachecam do udzialu w konkursie.
Prosze Was pomozmy Ośrodkowi Rehabilitacyjnemu dla niepełnosprawnych dzieci w Tymbarku.
Razem zawsze mozemy wiecej...

NAJWIEKASZA NAGRODA DLA NAS WSZYSTKICH BEDZIE POWROT DO ZDROWIA I USMIECH DZIECIAKOW. :)


Chciałbym Ci dać swój malutki świat...
Siebie samego, choć mało mnie znasz
Wiem, to niewiele lecz reszty mi brak
Serce i rozum - to wszystko co mam ...


Autor Farben Lehre



Więcej o Ośrodku na stronie Stowarzyszenia: http://rehtymbark-dzieci.org Bogaty nie jest ten , kto posiada, lecz ten kto daje O trundej sytuacji jak i pomocy dla tych dzieci bylo wiele informacji na tym portalu: http://limanowa.in/wydarzenia/news;bieg-po-zdrowie-dla-niepelnosprawnych-dzieci,6139.html http://limanowa.in/wydarzenia/news;o-zagrozonym-osrodku-w-tvp3,9308.html http://limanowa.in/wydarzenia/news;swiatowy-poziom-polmaratonu-w-limanowej,6261.html http://limanowa.in/wydarzenia/news;utrzymuje-sie-trudna-sytuacja-osrodka,9444.html http://limanowa.in/wydarzenia/news;watpliwosci-mimo-wysokiej-oceny,9316.html

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-24 18:05:01
Wierszem nie odpiszę na mój błąd ale wstyd mi jest skąd ten błąd. Italia oczywiście jest moim kandydatem do tytułu ale z Anglią to plama. Chyba jestem poza konkursem. Ale to wszystko przez te nieprzespane noce na wachcie i kłopoty z tym związane.:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
blizniak 2012-06-27 18:56:41
EURO SZCZYTUJE TAK DOSŁOWNIE O TO CHODZI A WY FANI FAZY GRUPOWEJ CISZ!!. AMATORSZCZYZNĄ MI PACHNIE Z BÓLEM PODEJRZEWAM. A WY O JAKICHŚ PRAWYBORACH W M.D. SIĘ PODNIECACIE. NOTOWANIA W DÓŁ.:D:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Janek64 2012-06-28 05:22:20
Hiszpania wygrywa z Portugalia dramat Ronaldo Jestem coraz bizej wygranej $400 namoR wiec warto bylo wesprzec dzieciaki z Tymbarku Pewnie wygram glowna nagrode ale beda pyszne lody i co jeszcze zastanowie sie warto bylo wziasc udzial w konkursie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
alim 2012-06-28 13:12:57
John bardzo drogie u was lody są. :P
Ja to za te kasę bym do Limanowej na lody przyjechał i się wrócił z powrotem (2400 km.):D :D
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Iwa 2012-06-28 15:03:49
A 400$ bliżej, coraz bliżej mnie...:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-28 20:11:16
@Janek64
@Iwa
@Rotmistrz1
@tymcio1
@mmat

Wszyscy razem jestescie coraz blizej wygranej, z moich obserwacji wyglada na to ze Niemcy musza wygrac z Wlochami aby ktos wygral. Zycze wszystkim powodzenia a wszystkim ktorzy juz nie maja szansy aby wygrac ten konkurs(@ewa, @alim, @Tusik, @Doradca, @MSZANADOLNA, @crusader, @blizniak, @ABS0LLUT) z calego serca Wam dziekuje za udzial i pomoc w realizacji rehabilitacji dzieci z Tymbarku. https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-28 22:21:25
Szanowni Panstwo !
Juz niedlugo poznamy zwyciezcow konkursu EURO2012!
Po pierwszej polowie polfinalowego meczu Niemcy-Wlochy coraz blizej do wygrania glownej nagrody sa WSZYSTKIE DZIECI wraz z rodzicami,pracownikami i zarzadem Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepelnosprawnych w Tymbarku. HURAAAAAAAAAAA...... https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
Doradca 2012-06-28 22:38:55
Roman $400 Ty już przelewaj dla Dzieci.
Nikt tego nie przewidział, znając Twoje dobre serce to nie będzie $400 to będzie przynajmniej $ 1000.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-28 22:52:31
Szanowni Panstwo!!!

HURAAAAA!!!!! Juz znamy zwyciezcow konkursu EURO2012!!!

GLOWNA NAGRODA Z KONKURSU EURO2012 jedzie do Tymbarku!

Prosze Panstwa,tak mialo byc,to nie przypadek!

KONKURS EURO2012 zwyciezaja WSZYSTKIE DZIECI wraz z RODZICAMI,PRACOWNIKAMI i ZARZADEM Stowarzyszenia na Rzecz Osob Niepelnosprawnych w Tymbarku.

BRAVO!!! BRAVISSIMO!!!!GRATULUJE!!!

Zapraszam rowniez WAS wszystkich do skladania tutaj gratulacji dla ZWYCIEZCOW!!!
https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
namoR 2012-06-28 23:05:46
BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY W JAKIKOLWIEK SPOSOB PRZYCZYNILI SIE DO PROMOWANIA I REALIZACJI TEGO KONKURSU:

Janek64
ABS0LLUT
Doradca
PORTALOWI LIMANOWA.IN
WYDAWNICTWU MULTIMEDIALNEMU TV28.PL
STAROSTWU POWIATOWEMU W LIMANOWEJ
URZĘDOWI MIASTA W LIMANOWEJ
GMINIE MSZANA DOLNA
GMINIE TYMBARK
GMINIE LASKOWA
PORTALOWI MKS.LIMANOVIA.NET

D Z I E K U J E !!!
https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">

Dziekuje rowniez tym 13 (trzynastu) osobom ktore wziely udzial w konkursie i dokonaly wplaty dla Stowarzyszenia w Tymbarku.

1. ewa
2. Janek64
3. alim
4. Iwa
5. Tusik
6. Doradca
7. Rotmistrz1
8. MSZANADOLNA
9. crusader
10.tymcio1
11.mmat
12. blizniak
13. ABS0LLUT

D Z I E K U J E !!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: $400 NAGRODA - NOWY KONKURS EURO 2012
rehtymbark 2012-07-05 19:02:23
SZANOWNY PANIE ROMANIE, SZANOWNI PAŃSTWO UCZESTNICY, WSPIERAJĄCY I SYMPATYCY KONKURSU – PIENIĄDZE DO NAS DOTARŁY, sprawiając nam ogromną radość. Oprócz głównej wygranej 500 $ (400 + 100) na nasze konto wpłynęło 650 zł od 18 osób, zatem wspomogły nas również osoby nie uczestniczące w konkursie. Za te pieniądze kupimy sprzęt pomocny w pracy z dziećmi. Wszystkim Państwu bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy – każdy z Państwa dołożył swoją cegiełkę do funkcjonowania naszego ośrodka, każdy z Państwa ma swój udział w budowaniu lepszej opieki dla naszych podopiecznych. I o każdym z Państwa myślimy ciepło... Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pana Romana i tych spośród Państwa, którzy Go – w różny sposób – wspierali w realizacji Jego pomysłu.
„Z drobiazgów życiowych, wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka.” (Stefan Wyszyński). Państwo to udowadniają. DZIĘKUJEMY!!! https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">

Dzieci, rodzice, pracownicy i zarząd
Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]