20°   dziś 22°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
1224

Hyde Park

Chcialem zapytac !

Janek64 2012-08-09 17:58:53
Dlaczego serwery Limanowa in nie dzialaja poprawnie po godzinie 2 w nocy czasu polskiego. Ostatnio prawie codziennie jest problem z wejsciem na portal.
Dla Poloni na innych kontynentach to godziny szczytu ogladalnosci.
Pytam i licze na odpowiedz gdyz chce zaoszczedzic niektorym tutaj nerwow np ; moj kolega namoR wyrzucil laptop przez okno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
chlop 2012-08-09 18:20:56
Miałem dzisiaj to samo z rana w Limanowej.Ostatnio coś się psuje.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
ABS0LLUT 2012-08-09 19:49:25
Wieść miejsko-gminna niesie, że podobne problemy z wejściem na l.in mieli dzisiaj do ok. godz. 9-tej wszyscy userzy.
Ciekawe, jak w Starostwie? ...Ups, zapomniałem o Indeksie Stron Zakazanych...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
top 2012-08-09 20:07:59
Był problem z serwerami od kilkunastu dni. Początkowo coś maszyna zaczęła szwankować - działała lub nie w zależności od humoru ;) - ale koniec końców trafiliśmy z całym portalem na inną maszynę.
Dziś w nocy był atak typu DOS na serwerownie gdzie jesteśmy (zaczęło się około 2. w nocy), po godzinie 9. udało się wszystko "wyprostować".

Za przerwy przepraszam, mam nadzieję, że już tego typu rzeczy nie będzie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
ABS0LLUT 2012-08-09 20:27:24
A czy ów Daniel nie mógłby atakować w lepszych godzinach, np. 7:30-15:30? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Janek64 2012-08-09 20:35:27
Szanowny panie naczelny Limanowa .in jakos przezylismy:)
Dziekuje za info.

A laptop namoR co tam taki laptop kupi sobie nowy co miesiac wychodza nowinki .
Stac go na to !hahaha moze tego nie przeczyta ha ha:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
konto usunięte 2012-08-09 20:40:00
Myślałem że ABS0LLUT wtedy śpi i wyłącza stronę żeby ktoś czegoś niestosownego nie dopisał. (dzieje się tak od kilku dni)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-09 21:00:44
@TOP
Dzieki za odpowiedz, super ze trafiliscie na lepsza maszyne, nie zapomnijcie o dobrym ochladzaniu, poniewaz transfer, baza danych i domen rosnie w szybkim tempie...

@Janek64
Odszukalem moj laptop ktory wyrzucilem wczoraj przez okno , nic sie nie stalo, kilka klawiszy odpadlo a niektore wiewiorki obgryzly,mam bardzo duzo czarnego koloru wiewiorek w okolicy domu ktore lubia obgryzac wszystko co zawiera plastyk i aliminium! Ciekawe...
Z powodu niekompletnej klawiatury od dzisiaj w moich komentarzach moze brakowac sensu i logiki...ha ha ha
:-)

@ABS0LLUT
A kto to jest "ow Daniel" ktory atakuje serwery?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
ABS0LLUT 2012-08-09 21:07:04
namoR: Wlasciwie to nie Daniel (spolszczylem), tylko Deniel of Service (w skrocie DoS). ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-09 21:39:32
@ABS0LLUT
Z "Danielem" zaczalem wspolprace w latach 80-tych, oj byly to czasy...ach te wspomnienia... gdy tak czasami pomysle i porownam do tego co teraz mamy...

Z tego co sie domyslam to TOP mial Distributed Denial of Service (DDoS). Mam nadzieje ze to nic powaznego tylko jakis maly atak przez glupie i dziecinne trojany... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
bearchen 2012-08-09 22:13:39
Juz myslalam, ze pewnym osobom, ktorym portal jest nie na reke, postaral sie o to, zeby utrudnic zycie redakcji i internautom. Na szczescie nasi wspaniali opiekunowie lim.in sie postarali i jak na razie wszystko smiga jak nalezy:)))
Janek64 tez sie denerwowalam, ale "mojego dziecka" przez okno bym nie wyrzucila :P:P

Pozdrawiam goraco Polakow zza oceanu!!!:-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Doradca 2012-08-09 22:41:35
Czy Wy się do Ojczyzny nie wybieracie?.
https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Doradca 2012-08-09 22:52:56
Roman 100 lat w Zdrowiu i samych pomyślnosci.
Nie wiem czy Ty dzisiejszy, czy lutowy jesteś. Ale jak imprezujecie to okazja jakaś jest!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-09 22:53:25
@bearchen
Dziekujemy za pozdrowienia! My rowniez pozdrawiamy Ciebie bardzo serdecznie. Powiem Ci ze piekne to oczko masz w awatarze, mojej corce marzy sie ten piekny niebieski kolor, nawet raz pozwolilem jej zalozyc szkla kontaktowe zmieniajace kolor oczu, tylko raz aby spelnic jedna z jej nastoletnich zachcianek... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-09 22:58:23
@Doradca
Wielkie dzieki, ja jestem "lutowo-dzisiejszy" a czasami "dzisiejszo-lutowy"... a okazja do swietowania to w kazdy weekend sie znajdzie... ha ha ha :-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Doradca 2012-08-09 23:02:05
Już Janek nam zdradził że masz urodziny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-09 23:10:04
A to zdrajca ,juz ja sie z nim rozlicze....:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
bearchen 2012-08-09 23:17:31
No to wszystkiego najlepszego Panie namoR.
Janek64 sie tak napalil na ognisko, ze sie juz dzisiaj rozgrzewa Tyskim a i nastepne planuje... na Grenlandii ha ha.
pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
bearchen 2012-08-09 23:38:04
P.S. Ciesze sie, ze Ci sie podoba moje oczko w awatarze.
Twoj tez jest przystojny :-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-10 00:16:36
@bearchen
Dziekuje za zyczenia, prosze mi nie "Panowac" bo jakos sie glupio czuje, a przeciez jestem mlodociankiem ktory zyje nadal pod gorke...:-):-):-)
Na temat oczu,brwi,rzes i ich pielegnacji moge duzo powiedziec poniewaz czesto odwiedzam znajomych ktorzy sie tym zajmuja. Nieraz widzialem jak kobiety ksztaltuja brwi goracym woskiem...ah jak to boli...uh
Twoj awatar to profesjonalna robota!
A ktory moj awatar wedlug Ciebie jest bardziej przystojniejszy? Zmieniam sobie w zaleznosci od pogody... :-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Janek64 2012-08-10 00:25:08
zamist sie bawic w wojenki to piszmy czytajmy Limanowa in cieszmy sie z zycia bo jest piekne i ludzie tez sa dobrzy tylko trzeba z nich to dobro wydobyc Pisalem o Grenlandii bo tam bysmy sie ogrzali ogniem i rumem .Jezeli sie nie uda na polnocy to napewno juz w krotce sie uda w Lostowce tam tez polnocny stok a i miejsce na ognisko przygotowane . Pan Doradca robi mobilzacje w Mszanie i Limanowej Ja z namoR tutaj A bearchen w gminie ktora najlepiej jest zarzadzana w powiecie no i moze w kraju przepieknych kwiatow. Razem cos stworzymy bo bedzie nie zla mieszanka wybuchowa hehehe No i ABSOLLUT bedziesz mial co kasowac jak sie rozpiszemy po ognisku he he:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Janek64 2012-08-10 01:43:57
Panie redaktorze TOP dzisiaj wszystko dziala jest ok..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-10 02:26:04
@Janek64
Zobacz jaka Ty masz w sobie wielka moc razenia i moc dzialania! Bedac na kontynencie amerykanskim zrobiles cud na kontynencie europejskim.Wystarczylo ze zalozyles nowy temat na forum i w ten sam dzien wszystkie serwery portalu limanowa.in dzialaja... :-):-):-):D:D:D
Jestes niesamowity!
Ale mimo tego ze jestes cudotworca, za to ze zdradziles moje poufne informacje, ja na pewno sie z Toba rozlicze w sobote...ha ha ha ha
:-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
Janek64 2012-08-10 03:02:07
@namoR zgadzam sie na wszystkie kary ale jezeli moge wybrac to chcialbym jedna mianowicie: obtanczyc wszystkie kobiety na imprezie u Ciebie w sobote. Taniec to moje zycie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
namoR 2012-08-10 04:37:13
@Janek64
Wyrok publicznie ogloszony, teraz tylko musisz dotrzymac obietnicy i wykonac wybrana przez Ciebie kare.....:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chcialem zapytac !
bearchen 2012-08-10 17:39:11
@namoR
Ten jest bardziej przystojniejszy:))

Pozdrawiam i zycze udanej urodzinowej imprezy!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]