23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
4279

Porady

najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej

konto usunięte 2011-06-29 21:18:00
Które firmy posiadają najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
barnaba 2011-06-30 09:36:52
To zależy czy chce się kopic okna tanie czy porządne!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
KaKropka 2011-06-30 10:30:26
Zmieniałem okna miesiąc temu więc powiedzmy, że jestem na bieżąco. Pomierz oraz rozrysuj sobie okna jakie potrzebujesz. Zastanów się mniej więcej co Cię interesuje. Kolor jedno czy dwustronny, dwu lub trzy szybowe itp. Nie wszystkie firmy sprzedają pakiety 3szybowe. Pochodź po przedstawicielstwach w Limanowej. Jest ich trochę. Ja byłem chyba w siedmiu. Jak zrobią Ci wstępną wycenę będziesz mięć porównanie. Osobiście doradzał bym o każdym producencie poczytać w internecie (o niektórych można się ciekawych rzeczy dowiedzieć) Ja wybrałem okna 3 szybowe z OknoPlusa, cenowo były porównywalny z innymi ofertami, poza tym kilku znajomych mi ich poleciło. Z obsługi, okien oraz montażu jestem bardzo zadowolony. Zobaczę jak się będą sprawowały w zimie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
MARKOS 2011-06-30 11:58:49
No właśnie 3 szyby a jaki montaż ciepły czy zwykły ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
KaKropka 2011-06-30 13:39:13
Chodzi tu o ciepłą ramkę? Tam gdzie zamawiałem była w standardzie (przynajmniej tak usłyszałem - i na pewno za to płaciłem). Czytałem o tym trochę i znalazłem różne opinie. Jedni twierdzą, że to ma sens inni że jednak nie. W czasie wycen w niektórych firmach liczyli za to ekstra. Ja wziąłem 3 szybowe, różnica na wszystkich oknach to było mniej więcej 8% ceny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
krystiankolar 2015-05-14 19:56:58
Salon Producenta Okien Gliwice - LIBERTA Okna Gliwice - http://libertaokna.pl - oferuje doskonałe okna EUROCOLOR z pcv w korzystnej cenie. Okna Eurocolor to bardzo wytrzymałe okna w rozsądnej cenie. OKNA, BRAMY GLIWICE , DRZWI, ROLETY - www.libertaokna.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
ZENON1 2016-06-08 18:55:54
UWAGA NA OKNA OKNOPLUS W LIMANOWEJ BUGAJSKI Oknoplus ul. Józefa Marka 15
34-600 Limanowa
POWIEM TAK OKNA I DRZWI TO DZIADOSTWO ZAKUPIŁEM DWA LATA TEMU OKNA I DRZWI KRZYWI BANANY ROBIĄ SIĘ NA DODATEK PRZEWIEWA JAK WIATR MOCNIEJSZY DMUCHNIE REKLAMACJA NAJPIERW BYŁA TAKA ZE COŚ TAM REGULOWALI BYLE ZBYĆ PONADTO CZEKAŁEM 3 MIESIĄCE ZĘBY KOLEJNY RAZ POPRAWILI ŁASKAWIE WYMIENILI Z GRUBSZA USZCZELKI A BYŁY PŁACONE WCZESNEJ PRZY ZAKUPIE , LEPSZE BO TAK NAMAWIAŁ PAN BUGAJSKI ZE NIE DOŻY KOSZT ALE BĘDĄ LEPSZE PONADTO RAMKA CIEPŁA MIAŁA BYĆ ZĘBY OKNA NIE ROSIŁY A OKNA ROSIEJA NADAL ..........POWIEM TAK Z DALEKA ....OD TEJ FIRMY OKNOPLUS DZIADOSTWO JESZCZE RAZ DZIADOSTWO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: najkorzystniejsze ceny okien PCV w Limanowej
anianita 2019-10-04 09:27:06
Nie powinny mieć miejsca w ogóle takie sytuacje. Warto dlatego polegać na opinii znajomych. Nam polecili salon Stol-Arte przy ul. Piłsudskiego w Limanowej. Myślałam, że po okna będę musiała jechać aż do Krakowa ale udało nam się znaleźć coś na miejscu. To znaczy my mieszkamy pod Limanową w miejscowości Lipowe więc blisko mieliśmy do Stol-Arte. Fajni sprzedawcy, tacy do ludzi nie patrzyli z góry. Udało nam się wybrać super okna z PCV firmy Oknoplast. Montowaliśmy na początku 2017r i jesteśmy mega zadowoleni z tych okien, szczelne, ciepłe i ładne. Na prawdę mogę polecić. Wiele osób z naszego otoczenia zamawiało w Stol-Arte i wszyscy zadowoleni z doradztwa i jakości stolarki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]