14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4277

Porady

Pytanie o ogrzewanie domu

siedleck 2022-06-17 09:03:18
Hej, pytanie o ogrzewanie domku u mnie 104m. użytkowej. W tej sytuacji gdzie ceny świrują, sama już nie wiem na co się zdecydować. Groszek, pellet czy pompa ciepła? Chodzi mi o koszty korzystania a nie zakupu danego sprzętu. Dodam, że tylko podłogówka i bez fotowoltaiki na pewno przez dłuższy czas. Pomóżcie na coś się zdecydować..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie o ogrzewanie domu
peres 2022-06-20 14:57:42
@jagnate ogarnij się! Chwalisz się, że masz pompę ciepła, a potem piszesz o kominku, że też masz i był przydatny przy awarii pieca. Jakiego pieca, skoro masz pompę ciepła? Reklamujesz Leroy nie i nie umiesz tego dobrze zrobić. Zmień zawód, bo cię pracodawca sam wyrzuci niebawem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie o ogrzewanie domu
milenaw 2022-08-25 18:24:48
Teraz koszta są bardzo wysokie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Pytanie o ogrzewanie domu
marian5433 2024-01-04 16:11:54
Pompa ciepła może przynieść realne korzyści, zwłaszcza w obliczu rosnących cen energii. Sam jestem bardzo zadowolony z mojej pompy ciepła, która pozwala mi na znaczne oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Polecam poczytać: https://www.pasywny-budynek.pl/dom/ile-pradu-pobiera-pompa-ciepla-w-ciagu-roku-sprawdz-to-i-nie-przeplacaj Dobrze jest też porównać oferty kilku firm, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Pompa ciepła to inwestycja na lata, więc ważne jest, aby wybrać sprawdzonego i zaufanego dostawcę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]