23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

"O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."

asel 2011-06-29 15:04:39
Coś takiego znalazłem:

CZYTAJ bo ciekawe. Gazeta Finansowa:"Jeśli rząd umorzy długi Gazpromu, to będziemy wnioskować o powołanie sejmowej komisji śledczej - zapowiadał w połowie listopada 2009 r. Lech Kaczyński. Było to kilka tygodni po uprawomocnieniu się precedensowego wyroku Federalnego Sądu Arbitrażowego w Moskwie. Nakazał on rosyjskiemu koncernowi energetycznemu Gazprom zapłacenie wymaganej prawem kwoty za tranzyt rosyjskiego gazu przez Polskę. Łącznie z odsetkami była to kwota 1,2 miliarda złotych. Wówczas długi Gazpromu wynosiły ponad 55 miliardów dolarów i ciągle rosły. Jedyną szansą, aby uniknąć spłaty zaległych kwot Polsce, było umorzenie długu. Za tym umorzeniem w listopadzie 2009 r. opowiedział się rząd Tuska, jednak stanowczo zaprotestował Lech Kaczyński.

Reszta tego artykułu jest pod tym adresem:
http://biznes.onet.pl/forum.html?hashr=1&#forum:MjksMzI0LDgsODc5NDE2NDEsMjIwODA0MDM4LDExMzAyNzg0LDAsZm9ydW0wMDEuanM=
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
ptanoc 2011-06-29 15:19:07
co tam słychać u tego Lecha, bo coś nie widziałem go ostatnio w telewizji?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-29 15:34:26
Autor: Leszek Szymowski....jego dziennikarstwo śledcze jest na najwyższym światowym poziomie...zalman to potwierdzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
antyTusk 2011-06-29 22:19:08
zlosciwiec ... jeśli chodzi o te pieniądze to sprawa jest znana i tu akurat osoba autora nie ma znaczenia. Bydlaki z PO zrobili dokładnie to co im Moskwa kazała..a nawet więcej.
ptanoc.... twoje homo skłonności źle wpływają na twoja psychikę.... skocz na paradę "równości" ..napisz do "Tęczowego Ryśka" on cię zrozumie... Limanowa jest za mała na twoje homo-zainteresowania dlatego jesteś taki nerwowy :D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
ptanoc 2011-06-29 23:21:39
czcij swoją matkę i ojca i nie wyzywaj ich od najgorszych tylko dlatego, że urodzili takiego skończonego imbecyla
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-30 07:43:03
antyTusk...powiedz czym Cię uraziłem...Ty powoływałeś się na Jego publikacje...Ty broniłeś Jego wypowiedzi...ja podkreśliłem tylko Jego dziennikarskie zajęcie...kto tu jest nerwowy...Ty czy ja...czy ja kiedyś pisałem do Ciebie takim tonem...nie pamiętam...zastanów się...i napisz co złego było w mojej wypowiedzi...moje zainteresowania zapewne nie są aż tak zapalczywe jak Twoje...z moimi skłonnościami jest wszystko w porządku....skąd wiesz co jest na paradach równości...ja na nich nie bywam widocznie Ciebie to interesuje...z moją psychiką jest wszystko oki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-30 08:49:21
Autor: zlosciwiec....jego talent komentatorski jest na najwyższym światowym poziomie...większość forumowiczów to potwierdzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
antyTusk 2011-06-30 10:10:24
zlosciwiec...tylko pierwsza część mojej ostatniej wypowiedzi skierowana jest do Ciebie przeczytaj dobrze...
....: "zlosciwiec ... jeśli chodzi o te pieniądze to sprawa jest znana i tu akurat osoba autora nie ma znaczenia. Bydlaki z PO zrobili dokładnie to co im Moskwa kazała..a nawet więcej."

..druga część dotyczy mojego "fana" "ptanoc" on wie dlaczego... gość ma dziwne potrzeby ...problem z nim jest taki że sobie z nimi nie radzi..a do specjalisty nie chce iść :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
antyTusk 2011-06-30 10:16:45
Co do pieniędzy które nam jest winny Gazprom ... to jest czystej wody sk.....stwo te pieniądze nam się należą a te bydlaki z nie..rządu (kolesiostwo PO-PSL) tak sobie oddali ruskim... swoją drogą jest takie powiedzenie ze Waldi&Corp (PSL) jak by dostali dobrą cenę to by własną matkę sprzedał... takie gnojki nami "rzondzą"
śp.Kaczyński miał się im za to do dupy dobrać po 10.04.2010r i niestety skończył marnie....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-30 10:34:34
oki...nie doczytałem...mea culpa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
ptanoc 2011-06-30 21:09:09
antyTusku, kałożerco nienażarty, co ty z tymi paradami, chcesz to idź pod rękę ze swoim kurduplowatym wodzoprezesem może dobierze ci się do dupy (jak sam napisałeś o jego sztywnym braciszku)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
antyTusk 2011-06-30 21:44:58
ptanoc.... już leki nie pomagają??? Aż tak źle?? Tęczowy Rycho porzucił i zostawił :D, czy jakiś miejscowy chłoptaś...
Ty jako stary ped..ge...rower wiesz że może ci pomóc terapia Kuby z "Chłopów". Tylko zacznij od głowy ..mniej się będziesz męczył :D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-30 22:18:52
no to już dowiedzieliśmy się wszyscy jak z tymi pieniędzmi było...dwóch dorosłych znajomych... nawymyślało sobie od najgorszych...jak małe dzieci w piaskownicy...mój rycerz jest lepszy a mój ładniejszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
ptanoc 2011-06-30 22:28:58
zlosciwiec, mój najmojszy i najładniejszy :), nie przejmuj się może kiedyś antyTusk się przewróci na głowę i zmądrzeje?
Pzdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
konto usunięte 2011-06-30 22:41:34
ptanoc..."róbta co chceta":)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
terorist 2011-07-01 01:14:42
Dzizys krajst, zalman, czy mógłbyś w końcu zamienić swą starą śpiewkę o psychiatrze i psychiatryku? Muszę przyznać, ze już mi się to znudziło. Zalman, powiedz no mi. Skoro jesteś taki prawy i w ogóle wszyscy nas okradają, wystartuj w wyborach. Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał. Bo na dzień dzisiejszy jesteś zwykłym frustratem, który nie ma swojego życia i wylewa swe bóle w internecie.

Prawda jest taka, że wszystkie nasze rządy od czasów II wojny dają się rżnąć w tylnią część ciała. Przy czym do 89 roku bardzo tego chciano, a po 89 było już na zmianę. Kaczyński chciał się im dobrać do tyłka? PiS tak świetnie rządził? To w takim razie czemu przez 2 lata nic w sumie nie zrobili? Krzyczą, że stocznie to wina PO, a sami w tej kwestii nie byli lepsi. Prawda jest taka, że wszystkie partie u nas są niczym chorągiew na wietrze. I co najgorsze - nawet nie ma po co iść do wyborów. Ale cóż, sami chcieliśmy dupokrację i za 1 mądrego wybierze 100 głupich, którzy o niczym nie mają pojęcia. Gorące pozdrówki dla Arystotelesa, który już dawno wiedział o co chodzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
mokasyn 2011-07-01 09:16:05
antyTusk, czemu obrażasz ludzi wypisując inwektywy? Chcesz jako kolejny przepraszać na forum....?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
terorist 2011-07-01 10:34:02
Czekaj, czekaj mokasyn bo antytusk (czyt. zalman), odpowiedzi ci zaraz jak to się bardzo zdenerwował. I jeszcze Ci napisze, że jak sobie pomyśli, że te skur... i coś tam... Prawda jest taka, że z takimi ludźmi się ni dyskutuje. Poczytaj komentarze na niezależnej, albo RM. Wypisz wymaluj zalman się stamtąd urwał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "O tym jak to z gazem naprawdę było i jak Tusk podarował gazpromowi 1,2 miliarda."
antyTusk 2011-07-01 19:52:18
terorist- ty jeszcze oddychasz ekspercie od kraks lotniczych w piaskownicy..a ja myślałem że z Syberii się nie wraca...już cię z łańcuch spuścili :D :D Hau ..Hau ..Hau spróbuj po rosyjsku.... :D :D

mokasyn...a ty skąd się urwałeś nie widzisz jak inni grzecznie piszą .... np. "polonista-rusofil" - ptanoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]