19°   dziś 19°   jutro
Sobota, 21 września Jonasz, Mateusz, Mirosław, Hipolit, Daria, Wawrzyniec
1994

Tematy archiwalne

"Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!

skorpion 2010-04-16 12:13:55
---Hańba i Wstyd!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
PhoEniX 2010-04-16 12:21:39
Hańba - to to co ostatnio prezentujesz swoją osobą na tym forum. A wstydzić się powinniśmy za Ciebie, że jesteś polakiem ... Jesteś żałosny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
aviator 2010-04-16 12:31:12
Proszę skorpion, zamilcz ... jescze jakiś czas ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
konto usunięte 2010-04-16 12:48:59
Bardzo byłem poruszony ta katastrofą.Uważam że nie należy mówić źle o zmarłych.Uważałem tak do czasu gdy postanowiono pochować pare prezydencka na Wawelu a raczej do czasui gdy zaczęły się ataki na przeciwników tej decyzji.Dlaczego nikt nie chce sie przyznać do autorstwa tego pomysłu?Dziwisz mówi to nie ja -Kaczyński brat to nie mój pomysł.To kto? Dlaczego Kaczorowski nie zostanie także tam pochowany? Przecież też był prezydentem i tez zginął tragicznie lecac do Katynia.I wypowiedzi polityków uszanujcie tą decyzje już jest wszystko postanowione.Jaki obraz daje telewizja skoro przez cała prezydenture nie usłyszelismy ani jednegodobrego słowa o zmarłym,a zaraz po smierci posytpały sie opinie że to był wspaniały człowiek,wielki patriota,a nawet najlepszy z polskich prezydentów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
skorpion 2010-04-16 13:02:59
/PhoEniX i awiator wyście chyba wysłannikami dyrektora RM Toruń albo nawróconymi zomowcami którzy mnie pałowali w 1981 w Nowej Hucie-zamówcie sobie komnaty na Wawelu ,może się doczekacie za 10000 lat-powodzenia!!! już niebo nie chce patrzeć na "tą błazenadę"-kto mieczem wojuje ten....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
PhoEniX 2010-04-16 15:10:34
błysnąłeś inteligencją że ho ho ... naprawdę jestem pod wrażeniem ... Może dojdziesz kiedyś do trochę większego używania rozumu (lub wyrośniesz z pieluch) i zrozumiesz co sobą prezentujesz - ale obawiam się że może być to dla Ciebie za trudne zadanie... Ale w tym momencie moge przyznać trochę racji Panu jaszczurowi, który niedawno na tym forum wyzywał mnie od "debili", wielu polaków hipokrytów zabiera głos w mediach, wcześniej śmiejąc się w oczy z Prez. Kaczyńskiego a teraz wylewają ogromne łzy cierpienia z powodu utraty kogoś bliskiego... Samego pomysłu pochowania na Wawelu nie komentuję, ale teraz nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności fali protestów przetaczających się przez Polskę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
konto usunięte 2010-04-16 16:42:55
"WAWEL i Dziwisz oraz Jaszczur zaczynają dzielić Polaków" dlatego nazwałem PhoEniXa debilem.Myśle że zasadnie wtedy.Jestem skłonny zmienić zdanie dlatego że tym razem nie wystąpił z atakiem bo ktoś ma inne poglądy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
skorpion 2010-04-16 19:06:10
/PhoEniX -gubisz się-chyba odgadłem KIM jesteś-zaczynam używać rozumu chociaż brak mi mózgu!!!DZIAŁA-DANKE....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
konto usunięte 2010-04-16 19:24:28
No i Skorpion znowu Błysną :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
skorpion 2010-04-17 08:02:00
ŻYCZMY ZDROWIA MATCE Ś.P. Prezydenta.Zmarłym dajmy już spokój.Niech IM ziemia lekką będzie.!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "Patriota-Profesor---Ten co nie znał słów {HYMNU NARODOWEGO}!!!
ship 2010-06-08 00:48:30
Skorpion,tak trzymaj!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]