23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
4279

Porady

Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.

konto usunięte 2011-07-22 13:54:13
Chciałbym się dowiedzieć czy na terenie Limanowej można gdzieś kupić tranzystory, diody, jakiś tani multimetr? . Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę gdzie jest taki sklep bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.
tomasso 2011-07-22 21:28:13
W rynku po schodkach na pierwsze piętro obok parkingu, tam kupi podstawowe narzędzia i elementy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.
Heskey 2011-07-23 13:46:57
Tylko ceny są tam ogromnie wysokie ^^ Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.
wisnialwa 2011-07-23 17:03:39
Tak jak mówią powyżej- w starym "bossie", jednak wybór niewielki i ceny masakryczne. Jak chcesz tego kupić więcej, jedź lepiej do Nowego Sącza, w bliskim sąsiedztwie masz 3 sklepy elektroniczne (jeden koło Europy, drugi naprzeciw ul. Zamenhoffa, i trzeci na Jagiellońskiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.
konto usunięte 2011-07-24 21:59:36
Dziękuję za pomoc, spodziewałem się właśnie takich wysokich cen tutaj w Limanowej. Myślę więc, że w Krk coś dla siebie znajdę nie wydając dużych pieniędzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep elektrotechniczny/elektroniczny.
Drzog 2015-06-09 07:25:09
Jestem za tym, żeby jechać do Castoramy i zrobić sobie większe zakupy. Ja potrzebowałem kupić tylko wkładki bezpiecznikowe http://www.castorama.pl/produkty/instalacja/instalacje-elektryczne/aparatura-modulowa-i-bezpieczniki/wkladki-bezpiecznikowe.html Pojechałem i przywiozłem ze sobą sporo akcesoriów do łazienki, haha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]