8°   dziś 4°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4277

Porady

Załozenie konta studenckiego

zwen 2020-10-21 10:41:18
W jakim banku polecicie założenie konta studenckiego? Jakie są korzystne oferty obecnie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Załozenie konta studenckiego
mariab 2020-10-21 11:28:28
Sama maturę juz dawno ukończyłam ale moja siostra w tym roku wybiera sie na studia do Warszawy. KOnkretnie dostała sie na sgh na ekonomię ( strasznie się stresowala czy się dostanie bo te studia to były jej marzeniem, na szczęście jej się udało....).

Zakładała równiez konto. Z tego co pamiętam to w nest banku. Sporo banków ma ofertę kont studenckich. Najlepiej sam sobie porównaj ich warunki .
http://www.konto-studenckie.pl/ - tutaj jest porównanie. Nie jestem wyjątkowy, co do tego nie mam wątpliwości. Jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie. Nikt nie postawił pomnika ku mej czci, a moje imię szybko pójdzie w zapomnienie, lecz kochałem - całym sercem i duszą - a to moim zdaniem wystarczająco dużo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Załozenie konta studenckiego
peres 2020-10-21 18:39:55
@mariab dwojga imion, czyli równocześnie @zwen. Te historyjki są cienkie. Promujesz za grosze kogo się da, ale rób to z klasą albo pisz otwarcie w czym rzecz. I chyba wkleiło ci się w komentarz jakieś wyznanie miłosne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]