Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Limanovia przegrała z Wierchami. Gol w ostatniej minucie.

Opublikowano 12.06.2021 11:02:00 Zaktualizowano 16.06.2021 16:06:41 jaca
3 3457

KEEZA IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD (grupa mistrzowska). Limanovia przegrała u siebie Wierchy Rabka-Zdrój.

LIMANOVIA LIMANOWA - WIERCHY RABKA-ZDRÓJ 2:3 (0:1)

0:1 Otręba 7, 1:1 Tokarz 61 (asysta G. Król), 1:2 Głowa 80, 2:2 Skrzatek 83 (asysta Majeran), 2:3 gol dla gości w 90 minucie.

LIMANOVIA: Wiktor - Skrzatek, K. Mus, Krupa (55 Matras), Dara - G. Mus (55 G. Król), Kurczab (55 Kalisz), Jacak, Majeran - Krzyżak, Tokarz.

Po raz kolejny w rundzie wiosennej Limanovia bardzo szybko straciła gola. Prowadzenie dodało Wierchom pewności i siebie, ale jeszcze przed przerwą gospodarze mieli okazję na doprowadzenie do wyrównania. Jednak dopiero po zmianie stron Trójkolorowi wyraźnie się rozkręcili, stwarzając groźne sytuacje. Wydawało się, że powalczą o zwycięstwo, dwukrotnie odrabiali straty. Niestety w ostatniej minucie szczęście uśmiechnęło się do Wierchów i trzy punkty powędrowały na konto rywali.

Przed meczem symboliczną minutą ciszy uczczono pamięć zasłużonego działacza i sędziego piłkarskiego śp. Stanisława Wojtasa: https://limanowa.in/sport/srod...

W najbliższą środę (godz. 18) Limanovia zagra na wyjeździe z Glinikiem Gorlice.