Opublikowano 12.06.2021 22:15:00 Zaktualizowano 13.06.2021 07:52:59 jaca
0 2691

KEEZA KLASA OKRĘGOWA, PODHALE-LIMANOWA. Zalesianka po bardzo dobrym spotkaniu rozgromiła wicelidera rozgrywek.

ZALESIANKA ZALESIE - HURAGAN WAKSMUND 6:1 (4:0)

1:0 Sz. Pietrzak 13, 2:0 Koszut 22, 3:0 Koszut 35, 4:0 Sz. Pietrzak 44, 5:0 Wierzycki 70, 6:0 Kurzeja 76, 6:1 Grzechynka 90.

ZALESIANKA: Czepielik - Hajduk, Sukiennik, Wierzycki, Patryk Opoka - Koszut, Sz. Pietrzak, Wąchała, K. Pietrzak - Augustyn, Kurzeja.

HURAGAN: Byrnas - A. Mroszczak, Mlak, Grzechynka, Jużec - B. Mroszczak, Kamiński, Siuty, Celiński - Mucha, Kolasa.

Żółte kartki: Kurzeja - Mroszczak, Kamiński.

Najważniejsze sytuacje spotkania:

1:0, 13 minuta - rajd lewą stroną przeprowadził Augustyn, akcję celnym strzałem wykończył Sz. Pietrzak.

2:0, 22 minuta - ponownie asystę zaliczył Augustyn, a gola z 10 metrów zdobył Koszut.

26 minuta - po podaniu Hajduka i uderzeniu Wierzyckiego piłka odbiła się od słupka.

3:0, 30 minuta - piętą odegrał Kurzeja, a precyzyjny strzał z 14 metrów oddał Koszut.

35 minuta - słupek po uderzeniu Koszuta.

4:0, 44 minuta - po podaniu od Sukiennika z 8 metrów piłkę do siatki skierował Sz. Pietrzak.

52 minuta - po strzale Wierzyckiego futbolówka trafiła w poprzeczkę.

65 minuta - tym razem piłka odbiła się od poprzeczki po strzale Augustyna.

5:0, 70 minuta - celny strzał Wierzyckiego z 12 metrów, asystę na konto zapisał Kurzeja.

6:0, 76 minuta - po podaniu od Sz. Pietrzaka sytuację sam na sam z bramkarzem gości wygrał Kurzeja.

86 minuta - po strzale zawodnika gości piłka odbiła się od słupka.

90 minuta - po błędzie obrony Zalesianki, honorowego gola dla gości zdobył Grzechynka.