9°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Na Podhalu zrealizował się czarny scenariusz dla Rupniowa

Opublikowano 26.08.2019 10:54:00 Zaktualizowano 26.08.2019 11:06:15 jaca

V liga, limanowsko-podhalańska, 2 kolejka. LKS Rupniów przegrał z podhalańskim beniaminkiem.

CZARNI CZARNY DUNAJEC - LKS RUPNIÓW 4:2 (2:1)

1:0 Miętus 6, 2:0 Wesołowski 15, 2:1 Piwowarczyk 31, 3:1 Zahora 48, 3:2 Piwowarczyk 63, 4:2 Pająk (karny).

Po czerwonej kartce (za faul taktyczny) gospodarze od 30 minuty grali w dziesiątkę. W 60 minucie siły zostały wyrównane, gdy w konsekwencji dwóch żółtych kartek boisko musiał opuścić Lis.

Rupniów: Moskal – Sułkowski (83 M. Malec), Węgrzynowicz, Czernek, A. Nowak – Kuc, M. Nowak, Piwowarczyk, Twaróg (40 Świątko), Lis – Wielek (78 S. Malec).

Rupniów po dwóch kolejkach pozostaje bez punktów. Podopieczni Mariana Tajdusia przed tygodniem przegrali u siebie wysoko z AKS Ujanowice, a wczoraj z podhalańskim beniaminkiem. Gospodarze zaskoczyli rywali bardzo ofensywną grą już od początku meczu. Po kwadransie prowadzili 2-0. Czerwona kartka dla zawodnika Czarnych i kontaktowy gol znacznie zmienił obraz gry. Jednak chwila dekoncentracji tuż po zmianie stron i gospodarze ponownie prowadzili dwoma bramkami. Mimo walki Rupniów nie zdołał już doprowadzić do wyrównania.