AKS idzie jak burza. Kryzys Orkana.

Opublikowano 15.08.2011 21:09:20 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:55

Dzisiaj 2 kolejkę rozegrała IV liga i okręgówka. Znakomitą formę utrzymuje AKS Ujanowice. Natomiast fatalnie sezon rozpoczął Orkan Szczyrzyc.

LIGA OKRĘGOWA:

Dobrzanka Dobra – Łosoś Łososina Dolna 2-2 (1-0) Bramki: D. Palkij dwie - Nowak, M. Krok 70 Sędziował Krzysztof Moroń (Gorlice). Widzów 150.

Dobrzanka: Łazarczyk – Joniec, Niedojad, W. Dziadoń (55 A. Podgórni), P. Podgórni – D. Drożdż (46 Lach), A. Palka (46 D. Palkij), K. Dziadoń – Gąsior, P. Drożdż, G. Palkij

Kibice w Dobrej byli świadkami ciekawego spotkania, które stało na wysokim poziomie. Obie drużyny prowadziły bardzo ofensywne grę, dlatego groźnych sytuacji podbramkowych nie brakowało. Mimo optycznej przewagi gospodarzy pierwsza połowa zakończyła się prowadzenie Łososia 0-1. Po zamianie stron gospodarze podkręcili tempo i na efekt bramkowy nie trzeba było długo czekać. Po podaniu Lacha wyrównującego gola zdobył D. Palkij. Goście byli bardzo groźni i wkrótce znowu wyszli na prowadzenie. Wynik spotkania w 88 minucie ustalił bardzo dobrze dysponowany D. Palkij, który popisał się solową akcją ratując remis dla Dobrzanki.

W derbach ziemi limanowskiej: Olimpia Pisarzowa – AKS Ujanowice 1-4

ULKS Korzenna – Zuber 3-2
Glinik – Szaflary 4-1
Gród – Jordan 1-4
KS Zakopane – Poroniec 4-0
Uście Gorlickie – Kobylanka 0-5