29°   dziś 26°   jutro
Sobota, 06 lipca Gotard, Dominika, Łucja, Teresa

Limanovia u siebie wszystko wygrywa

Opublikowano 03.11.2018 13:13:00 Zaktualizowano 05.11.2018 07:09:48 jaca

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 14 kolejka. Limanovia pokonała u siebie kolejnego rywala. Był to ósmy mecz przed własną publicznością. Jak do tej pory limanowski zespół wszystkie wygrał.

LIMANOVIA LIMANOWA - GKS DRWINIA 3:1 (1:0)

1:0 Matlęga 3,1:1 Stepankov 64, 2:1 Lampart 70, 3:1 Paweł Matras 83 (asysta Lampart).

Czerwona kartka: Plata w 90 minucie (za faul).

Limanovia: Bomba - K. Mus, Plata, Witek, Kurczab - Jacak (85 Nowak), Krzyżak (82 Paweł Matras), K. Filipek (67 Piotr Matras), Matlęga - Lampart, Gadzina (65 Żurek).

Drwinia: Cieśla - Tomala, Bochenek, Fasuga, Palonek - Berliński, Pieprzyca, Kaczmarczyk, Kudelski, G. Mus - Stepankov.

W pierwszej połowie nie było zbyt wiele klarownych sytuacji podbramkowych. Już w trzeciej minucie po podaniu Jacaka gola zdobył Matlęga. Potem gospodarze posiadali przewagę, ale brakowało sytuacji podbramkowych. Najlepszą okazję na podwyższenie rezultatu miał K. Filipek, ale w idealnej sytuacji posłał piłkę obok słupka.

W drugiej połowie znać o sobie dał jeden z najgroźniejszych napastników czwartoligowych. Stepankov precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Podrażniona Limanovia szybko ponownie wyszła na prowadzenie. Lampart otrzymał podanie od Witka i nie dał szans bramkarzowi gości na skuteczną interwencję. W 83 minucie zaledwie kilkadziesiąt sekund po wejściu na boisko Paweł Matras wykorzystał podanie od Lamparta i ustalił wynik spotkania.