16°   dziś 12°   jutro
Sobota, 28 września Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon

Kolejne trzy punkty na koncie Limanovii

Opublikowano 01.05.2013 16:51:09 Zaktualizowano 04.09.2018 14:16:20 jaca

Limanovia odniosła trzecie zwycięstwo pod rząd. Dzisiaj lider III ligi okazał się lepszy od Przeboju Wolbrom.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – PRZEBÓJ WOLBROM 2 : 1 (1 : 0)

1:0 Serafin 1, 1:1 Wdowik 50 (rzut karny), 2:1 Diadzio 71.

Sędzia: Rafał Rzeszutek (Kielce). Żółte kartki: Basta, Majcher – Jarosz, Ochman, Piszczek, Michalec, Wdowik. Widzów 500.

LIMANOVIA: Sotnicki – Ślęczka, Kulewicz, Garzeł, Basta – Serafin (80 Kozieł), Zawadzki, Skiba (90 Czajka), Mizia (84 Majcher) – Cebula (75 Kostek), Dziadzio.

PRZEBÓJ: Palczewski – Wdowik, Kiczyński, Ochman, Michalec – Szymoniak, Dynarek, Wiśniewski (62 Kiwacki), Wsół (60 Kok) – Piszczek (72 Kowalczyk), Jarosz.

Przebieg I połowy:

1 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Już pierwsza akcja meczu przyniosła gospodarzom prowadzenie. Dynamiczna akcja Serafina lewą stroną boiska, pomocnik Limanovii wpadł w pole karne i oddał celny strzał.

12 minuta – groźna odpowiedź Przeboju. Po rzucie rożny, główkował Michalec i Kulewicz głową wybija piłkę zmierzającą do bramki.

17 minuta – szansa na podwyższenie rezultatu. Mizia podał do Serafina, a strzelec pierwszego gola w dogodnej sytuacji uderzył wprost w bramkarza gości.

25 minuta – Przebój przeprowadza groźną kontrę. Piszczek otrzymał piłkę przed polem karnym, minął obrońcę i strzelił minimalnie obok bramki.

28 minuta – goście znowu atakują. Z 20 metrów uderzył Jarosz ale Sotnicki skutecznie interweniował.

30 – 45 minuta – Limanovia w ostatnim kwadransie kontrolowała wydarzenia na boisku. Strzał z dystansu oddał Skiba i Serafin, ale piłka w obu przypadkach poszybowała obok bramki.

Przebieg II połowy:

50 minuta – GOL DLA PRZEBOJU. W polu karnym faulował Mizia, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Wdowik.

68 minuta – groźny strzał z dystansu oddał Skiba, ale piłka minimalnie minęła bramkę Przeboju.

70 minuta – kolejna akcja Skiby, po jego dośrodkowaniu niecelnie główkował Mizia.

71 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Wyraźna przewaga gospodarzy wreszcie przynosi drugiego gola. Tym razem Mizia dośrodkował w pole karne, z piłką minął się Palczewski, a Dziadzio bez problemów umieścił futbolówkę w pustej bramce.

82 minuta – arbiter główny nie zauważył faulu na Stonickim i goście mieli dużą szansę na wyrównującego gola. Piłkę zmierzającą do pustej bramki wybił Basta.

90(+2) minuta – kontra Limanovii, Dziadzio minął już bramkarza gości, ale nie trafił w światło bramki.

więcej informacja na temat Limanovii: limanovia.net