16°   dziś 12°   jutro
Niedziela, 29 września Michał, Michalina, Franciszek, Rafał, Gabriel

Przegrany sparing Limanovii z ligowym rywalem

Opublikowano 06.02.2014 08:23:29 Zaktualizowano 04.09.2018 14:13:38 jaca

Limanovia przebywająca od poniedziałku na obozie przygotowawczym w Pustyni koło Dębicy rozegrała wczoraj spotkanie sparingowe ze Stalą Stalowa Wola. Limanowska drużyna przegrała 0-1.

Podopieczni Dariusza Sieklińskiego zagrali ze swoim rywalem z drugoligowych boisk. W tym sezonie Limanovia nie zmierzy się już o ligowe punkty ze Stalą Stalowa Wola. W inauguracyjnym spotkaniu w Stalowej Woli lepszy był beniaminek wygrywając 1:0, ale ten wynik został zweryfikowany jako walkower 3-0 dla gospodarzy ze względu na udział w zespole gości nieuprawnionych zawodników do gry. Natomiast w pierwszej kolejce rundy rewanżowej, która odbyła się awansem jeszcze jesienią Stal wywiozła z Limanowej jeden punkt (1:1). We wczorajszym spotkaniu rywale zdobyli zwycięskiego gola już w 16 minucie. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom w bramce Limanovii nie wytępił Hubert Bieda, który miał problemy zdrowotne. Na boisko po kontuzji doznanej kilka miesięcy temu wrócił natomiast Artur Skiba.

Skład Limanovii (na podstawie limanovia.net):

I połowa: Waldemar Sotnicki - Arkadiusz Garzeł, Michał Ruchałowski, Damian Majcher, Dawid Basta, Rafał Komorek, Mouhamadou Sadio, Artur Skiba, Arkadiusz Serafin, Paweł Pyciak, Grzegorz Kmiecik

II połowa: Daniel Bomba - Bartłomiej Hudecki, Radosław Kulewicz, Paweł Czajka, Dawid Basta, Paweł Pyciak, Mouhamadou Sadio, Jakub Downar-Zapolski, Damian Majcher, Arkadiusz Serafin, Sylwester Tokarz.

Dotychczasowe sparingi Limanovii:

25 styczeń (Kraków): Garbarnia Kraków (II lig) – Limanovia 3:1 (gol dla Limanovii: Downar-Zapolski).

01 luty (Kraków): Limanovia – Kolejarz Stróże (I liga) 3:1 (Garzeł, Majcher, Downar-Zapolski).