19°   dziś 19°   jutro
Sobota, 21 września Jonasz, Mateusz, Mirosław, Hipolit, Daria, Wawrzyniec

Siedem goli w meczu Limanovia - Tarnovia

Opublikowano 29.10.2016 16:07:10 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:17 jaca

IV liga, grupa Małopolska-wschód: Limanovia w 13 kolejce pewnie pokonała u siebie Tarnovię Tarnów 5:2.

LIMANOVIA LIMANOWA – TARNOVIA TARNÓW 5 : 2 (3 : 0)

1:0 Kurek 13, 2:0 Kaczor 15, 3:0 Kurek 44, 3:1 Krużel 53 (karny), 4:1 Piwowarczyk 57, 4:2 Klich 90, 5:2 Piwowarczyk 90(+2).

Sędziował: Damian First (Gorlice). Żółte kartki: Ruchałowski, Bieda. Widzów 500.

LIMANOVIA: Bieda – Śmierciak (71 G. Mus), Wierzycki, Ruchałowski, Kandel (65 Mąka) – Piwowarczyk, K. Kurczab, Ślazyk, Kaczor – M. Czaja (60 Wsół), Kurek (46 Kożuch).

TARNOVIA: Kubik (75 Leśniak) – Nytko, Krużel, Mikoś, Noga – Nowak, Gucwa (46 Świerczek), Dydyk (50 Stachura), Baruch (70 Klich) – Wilk, Zegar.

Kibice obejrzeli ciekawe spotkanie obfitujące w bardzo dużą ilość sytuacji podbramkowych. Obie drużyny zagrały ofensywnie. Tarnovia po kwadransie przegrywała już 2-0, co znacznie ułatwiło zadanie gospodarzom. Jednak goście w pierwszej połowie kilka razy poważnie zagrozili bramce wicelidera. Znakomicie w bramce Limanovii spisywał się Bieda. Tarnovia również po zmianie stron grała bardzo ambitnie, ale mocni w ofensywie gospodarze utrzymywali bezpieczną przewagę i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Tak padły gole:

1:0 – po podaniu Piwowarczyka celnie 13 metrów uderzył Kurek.

2:0 – piękne uderzenie Kaczora lewą nogą z około 25 metrów.

3:0 – w zamieszaniu podbramkowym Kurek oddał precyzyjny strzał w długi róg.

3:1 – w polu karnym faulował Bieda, a podyktowaną jedenastkę wykorzystał Krużel.

4:1 – Piwowarczyk na pełnym biegu minął trzech obrońców gości, oddał piękny strzał z 20 metrów i piłka wylądowała pod poprzeczkę.

4:2 – kontra gości zakończona celnym uderzeniem Klicha, który na murawie pojawił się w drugiej połowie.

5:2 – po podaniu K. Kurczaba w idealnej sytuacji znalazł się Piwowarczyk, który w sytuacji sam na sam z Leśniakiem ustalił wynik tego spotkania.