29°   dziś 26°   jutro
Sobota, 06 lipca Gotard, Dominika, Łucja, Teresa

SMS otrzymał dotkliwe ciosy

Opublikowano 24.04.2018 20:59:36 Zaktualizowano 04.09.2018 13:47:24 jaca

Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 21. Piłkarze Limanovii nie pozostawili złudzeń rywalom, która drużyna jest lepsza. Trójkolorowi wypunktowali rywali z Krakowa, zarówno pod względem techniczno-taktycznym, jak i kultury gry.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - MKS SMS Kraków 7-0 (2-0)

1:0 Bartłomiej Żurek (asysta Paweł Matras) 8 minuta, 2:0 Maciej Krzyżak (asysta Mateusz Matlęga) 18 minuta, 3:0 Mirosław Kordeczka (asysta Adrian Stajnder) 57 minuta, 4:0 Dawid Mrożek (asysta Maciej Tarasek) 63 minuta, 5:0 Bartłomiej Żurek (asysta Paweł Matras) 70 minuta, 6:0 Maciej Tarasek rzut karny (faulowany Maciej Tarasek) 79 minuta, 7:0 Bartłomiej Żurek (asysta Michał Napora) 81 minuta.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak (80 Konrad Jędrzejek) - Karol Postrożny, Michał Napora, Mirosław Kordeczka, Kacper Skrzatek, Maciej Krzyżak (46 Dawid Mrożek), Maciej Tarasek, Mateusz Matlęga (46 Mariusz Liptak), Paweł Matras, Adrian Stajnder, Bartłomiej Żurek. Trener: Łukasz Bukowiec.

Zacięta walka na każdym centymetrze boiska, zadziorność, walka bark w bark oraz nie odpuszczanie żadnej piłki, i to co najważniejsze: bramki. Mieliśmy w tym meczu wszystko, co zadowoliłoby każdego wybrednego kibica Limanovii. Trójkolorowi zagrali „koncertowo' i mogli się jeszcze pokusić nawet o wynik dwucyfrowy.

Zaległe spotkanie w ramach 20. kolejki o Mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów starszych pomiędzy MKS Limanovia Limanowa a Dunajcem Zakliczyn. Dnia: 25 kwietnia 2018 (środa) o godz. 17:00 na stadionie Limanovii.

1 Garbarnia Kraków 21 54 87-22
2 Hutnik Kraków 21 52 70-15
3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 37 41-29
4 AS Progres 2000 Kraków 20 35 55-33
5 Limanovia Limanowa 19 35 53-37
6 AP Profi Zielonki 21 34 58-51
7 Sandecja Nowy Sącz 21 31 61-35
8 Soła Oświęcim 21 30 32-24