9°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Sokół Słopnice wygrał z Tymbarkiem i awansował do finału

Opublikowano 12.08.2015 20:22:36 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:45 jaca

W półfinale Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Sokół Słopnice (V liga) pokonał czwartoligowy KS Tymbark 2-0.

SOKÓŁ SŁOPNICE – KS TYMBARK 2 : 0 (0 : 0)

1-0 Więcek 68, 2-0 P. Grucel 85.

Żółte kartki: Bednarcyk, Postrożny - Sułkowski, Olejarz. Czerwona kartka: Sławomir Porębski 85 minuta, za faul.

SOKÓŁ: Trzupek – Młynarczyk, Smoleń, Sejmej, Więcek – Postrożny, Bednarczyk, Szczepan Goliński (80 Pierzchała), Matras – P. Grucel, Śliwa.

TYMBARK: Kordeczka – Damian Porębski (72 Wojtasiński), Ł. Ryś, Boczoń, Olejarz – Sułkowski, M. Ryś (63 Sławomir Porębski), Krywoborodenko (72 Dariusz Porębski), Urbański – Mrózek, Niezabitowski.

Tak padły gole:

1-0 – K. Śliwa uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów i piłka odbiła się od słupka. Z dobitką zdążył Więcek, który z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

2-0 – P. Grucel przeprowadził solową akcję minął kilku zawodników rywali i podwyższył rezultat spotkania.

W drugim półfinale AKS Ujanowice zmierzy się z Płomieniem Limanowa (26 sierpnia, godz. 18). Finał zaplanowany jest na 2 września (godz. 17:30).