25°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 08 lipca Adriana, Eugeniusz, Elżbieta, Edgar, Wirginia, Arnold

Opublikowano 30.10.2016 15:02:20 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:17 jaca

IV liga, Małopolska-wschód, 13 kolejka: KS Tymbark przegrał na wyjeździe z Lubaniem 3-2. Podopieczni Wojciecha Tajdusia prowadzili w tym spotkaniu już 2-0. Lubań zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a trzy gole zdobył w końcówce spotkania.

LUBAŃ MANIOWY – KS TYMBARK 4 : 2 (1 : 2)

0:1 S. Porębski 21, 0:2 S. Porębski 30, 1:2 gol dla gospodarzy z rzutu karnego w 43 minucie, 2:2 gol dla gospodarzy w 85 minucie, 3:2 gol dla gospodarzy w doliczonym czasie gry 90(+3), 4:2 gol dla gospodarzy z rzutu karnego w doliczonym czasie gry 90(+6)

TYMBARK: Zawada – S. Boczoń, Olejarz, D. Porębski, Witek – Czyrnek, Bułat, Mrózek, S. Porębski – Piekarczyk, Krywoborodenko.

Komentarz trenera KS Tymbark, Wojciecha Tajdusia:

Przegraliśmy wygrany mecz. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i zanosiło się na nasze pewne zwycięstwo. Objęliśmy zasłużone prowadzenie 2-0, a jeszcze po strzale Krywoborodenki odbiła się od poprzeczki. Przed przerwą straciliśmy gola z rzutu karnego po przypadkowym zagraniu ręka przez Witka. Po zmianie stron nadal mieliśmy dobre okazje na podwyższenie rezultatu. Niestety końcówka była dla nas katastrofalna, a gole traciliśmy po prostych błędach.