11°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Udane debiuty w oldbojach Limanovii. Pogrom rywali.

Opublikowano 19.08.2018 10:23:59 Zaktualizowano 04.09.2018 08:42:32 jaca

Drużyna oldbojów Limanovii zagrała kolejny sparing. Pokonała 9-1 Beskid Żegocina, prowadząc już do przerwy 6-0.

Reaktywowana niedawno drużyna oldbojów Limanovii rozegrała w zeszły piątek kolejny wyjazdowy sparing z zawodnikami Beskidu Żegocina.

BESKID Żegocina - LIMANOVIA Limanowa 1-9 (0-6)

Bramki dla Limanovii: Tomasz Smoter cztery, Tadeusz Zasadni dwie, Dariusz Żak dwie, Mateusz Wroński.

Skład MKS Limanovia: Mariusz Pałka, Tomasz Pałka, Marek Kowalczyk, Mariusz Sejmej, Tomasz Smoter, Dariusz Żak, Tadeusz Zasadni, Jacek Tokarczyk, Mateusz Wroński.

Już w pierwszych minutach swoich stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali Jacek Tokarczyk, Tadek Zasadni i Darek Żak. Za to kolegom pokazał jak się strzela Tomek Smoter i w 5 minucie otworzył wynik meczu. Kilka minut później dołożył kolejnego gola. W tej części gry Smoter zdobył jeszcze jednego gola, a co ciekawe przy wszystkich asystował mu Tokarczyk, dwie bramki dołożył Żak, a jedną 'debiutujący' w drużynie oldbojów Mateusz Wroński, który ze stoickim spokojem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Bardzo dobrze grała linia defensywna z Markiem Kowalczykiem, Mariuszem Sejmejem i Tomkiem Pałką, stąd niewiele pracy miał bramkarz Limanovii Mariusz Pałka.

Swój debiut zaliczył również Tadeusz Zasadni, który w drugiej połowie dwa razy trafił do siatki rywala.

W drugiej połowie Trójkolorowi nieco spuścili z tonu i zdobyli 'tylko' trzy bramki przy jednej rywala, ale chyba najładniejszej, przy której golkiper Limanovii nie miał nic do powiedzenia.