Opublikowano 09.10.2011 14:55:43 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:14

III LIGA: Limanovia wygrała kolejny mecz i zbliżyła się do lidera.

Naprzód Jędrzejów – Limanovia Szubryt Limanowa 1-3 (0-1)

0-1 Kiwacki 36, 1-1 Puchrowicz 71, 1-2 Prokop 80, 1-3 Kępa 88

Sędziował Jakub Dobosz (Kielce). Żółte kartki: Wszołek – Piwowarczyk, Drej, Pach, Grund. Widzów 100.

Naprzód: Rybiński – Grund, Matan, Milcarz, Puchrowicz – Starościak (67 Kowalski), Piwowaczyk (78 Gągowski), Nahle, Bębenek (59 Pach) – Osiński, Drej.

Limanovia: Pyskaty – Krupa, Kulewicz, Prokop, Wszołek – Wańczyk, Ślazyk (83 Chlipała), Skiba, Basta (70 Kępa) – Kiwacki, Waksmundzki (63 Pietrzak).

Pierwsza połowa:

13 minuta – znakomita okazja dla gospodarzy. Starościak uderzał z 5 m, ale Pyskaty popisał się znakomitą interwencją.

15-25 minuta – przewaga Naprzodu, który radzi sobie coraz lepiej z defensywą Limanovii.

27 minuta – wreszcie goście próbowali zagrozić bramce rywali. Jednak uderzenie Skiby z dystansu było niecelne.

36 minuta – szybka akcja Basty prawą stroną boiska, który podał na pole karne, gdzie Kiwacki z 8 metrów pokonał Rybińskiego.

Mimo prowadzenia Limanovia spisała się w pierwszej połowie bardzo przeciętni.

Druga połowa:

53 minuta – rajd Basty w polu karnym, ale przy próbie strzału w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców gospodarzy.

71 minuta – po strzale Kowalskiego piłka odbiła się od poprzeczki, a dobitka Puchrowicza wylądowała w siatce.

80 minuta – po dośrodkowaniu Skiby z rzutu wolnego, Prokop celną główką pokonał Rybińskiego

88 minuta – piękny strzał Kępy w długi róg i bramkarz Naprzodu kapituluje trzeci raz.

1.  Poprad Muszyna 11 25 8 1 2 15-7 4 1 0 9-3 4 0 2 6-4
2.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 24 7 3 1 20-3 3 2 1 11-3 4 1 0 9-0
3.  Limanovia Limanowa 11 23 7 2 2 20-5 3 1 2 12-2 4 1 0 8-3
4.  Przebój Wolbrom 11 21 6 3 2 18-4 2 2 1 6-1 4 1 1 12-3
5.  Unia Tarnów 11 20 6 2 3 10-10 4 1 0 8-2 2 1 3 2-8 1 3 1 0 0 1-0
6.  Granat Skarżysko-Kamienna 11 20 6 2 3 13-9 2 1 2 5-6 4 1 1 8-3 1 0 0 0 1 0-1
7.  Lubań Maniowy 11 15 4 3 4 13-18 3 1 2 11-10 1 2 2 2-8
8.  Juventa Starachowice 11 14 4 2 5 13-15 2 0 3 6-5 2 2 2 7-10
9.  Janina Libiąż 11 13 3 4 4 11-16 2 3 1 8-6 1 1 3 3-10
10.  Łysica Bodzentyn 11 12 3 3 5 9-14 2 0 3 3-7 1 3 2 6-7 1 3 1 0 0 2-1
11.  Dalin Myślenice 11 12 3 3 5 7-12 3 1 2 5-3 0 2 3 2-9 1 0 0 0 1 1-2
12.  Beskid Andrychów 11 11 2 5 4 11-12 2 2 2 7-6 0 3 2 4-6 1 3 1 0 0 2-1
13.  Wierna Małogoszcz 11 11 2 5 4 11-17 1 2 2 3-9 1 3 2 8-8 1 0 0 0 1 1-2
14.  Orlicz Suchedniów 11 9 2 3 6 15-23 2 3 1 8-8 0 0 5 7-15