Wysokie zwycięstwo na koniec udanej rundy

Opublikowano 17.11.2012 15:22:16 Zaktualizowano 04.09.2018 14:17:38 jaca

W zaległym spotkaniu Limanovia pokonała u siebie Beskid Andrychów. Na półmetku podopieczni Dariusza Seiklińskiego mają pięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Łysicą Bodzentyn.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – BESKID ANDRYCHÓW 4 : 1 (2 : 0)

1:0 Zawadzki 25, 2:0 Zawadzki 45, 2:1 Kaczmarczyk 49, 3:1 Cygnarowicz 56, 4:1 Dziadzio 72

Sędzia główny: Sebastian Widlarz (Wadowice). Żółte kartki: Sotnicki, Cygnarowicz - Sobala, Adamus. Widzów 400.

LIMANOVIA: Sotnicki – Cygnarowicz, Garzeł, Kulewicz, Basta – Serafin, Skiba (80 Kozieł), Zawadzki (65 Czajka), Pietras (85 Ruchałowski) - Cebula (75 Kostek), Dziadzio.

BESKID: Kudłacik – Kaczmarczyk, Kliber, Nahle, Galos – Lizak, Jurczak (75 Kowalczyk, 88 Łysoń), Adamus (75 Zając), Chowaniec – Moskała (86 Sobala), Knapik.

Przebieg meczu:

11 minuta – goście rozpoczęli odważnie na boisku lidera. Jurczak groźnie uderzył z 16 metrów i Sotnicki z dużymi problemami wybił piłkę na rzut rożny.
20 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Z rzutu rożnego dośrodkował Cebula, a celną główką popisał się Zawadzki.
29 minuta – po objęciu prowadzenia Limanovia spisuje się znacznie lepiej. Minimalnie niecelny strzał oddał Zawadzki.
35 minuta – tym razem groźne uderzenie Cygnarowicza. Piłka po strzale zawodnika gospodarzy otarła się o poprzeczkę.

46 minuta – GOL DLA LIMANOVII. W roli głównej zawodnicy, którzy przyczynili się do zdobycia również pierwszego gola. Z rzutu rożnego dośrodkował Cebula, a po główce Zawadzkiego piłka znowu wylądowała w siatce.
49 minuta – GOL DLA BESKIDU. Błyskawiczna odpowiedź gości. Obrońcy Limanovii popełnili duży błąd przy rozegraniu rzutu wolnego, z prezentu skorzystał Kaczmarek, który pokonał Sotnickiego.
56 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Trzeci raz w tym meczu spory udział przy golu ma Konrad Cebula. Tym razem precyzyjnie podał do Cygnarowicza, który ładnym strzałem wykończył składną akcję swojego zespołu.
59 minuta – indywidualną akcję przeprowadził Serafin, ale w decydującym momencie oddał niecelny strzał.
72 minuta – GOL DLA LIMANOVII. W zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Dziadzio, który z kilku metrów pokonał Kudłacika.
76 minuta – po podaniu Pietrasa minimalnie niecelny strzał oddał Serafin.

Limanovia jako jedyna drużyna III ligi (gr. małopolsko-świętokrzyska) nie doznała jeszcze porażki.