23°   dziś 21°   jutro
Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

III Grand Prix Polski Młodzików

Opublikowano 03.04.2014 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:50:57 umlimanowa

W dniach 28-30.03.2014 r. w Krośnie odbyło się III Grand Prix Polski Młodzików. W zawodach udział wzięło 204 uczestników. Bardzo wysokie – piąte miejsce zajął Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa).

Bartosz Sułkowski walkę o strefę medalową przegrał ze zwycięzcą całego turnieju – Samuelem Kulczyckim (Gorzovia Gorzów Wielkopolski). 5. miejsce Bartka to awans aż o trzy pozycje z 8 miejsca na liście startowej turnieju.

Dobry występ zanotował również Dawid Kosmal, który wstęp do turnieju otrzymał wygrywając wszystkie swoje mecze w piątkowych eliminacjach. Ostatecznie zajął 17. miejsce.

W eliminacjach wziął również udział Dawid Piechnik, który swoja rywalizację zakończył w przedziale miejscowym 65-112.