Piątek, 20 maja
Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Piłkarski weekend: sezon wkracza w decydującą fazę, zacięta walka o awans w niższych ligach

13.05.2022 08:36:00 jaca 0 1146

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Sokół Słopnice - Dunajec Zakliczyn, 14 maja, 11:00

Radłovia Radłów - Skalnik Kamionka Wielka, 14 maja, 15:00

Kolejarz Stróże - Poprad Muszyna, 14 maja, 16:00

Limanovia Limanowa - Bocheński KS, 14 maja, 16:30

Okocimski KS Brzesko - Wierchy Rabka Zdrój, 14 maja, 11:00

Glinik Gorlice - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 14 maja, 17:00

Tarnovia Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska, 14 maja, 18:00

Jarmuta Szczawnica - Lubań Maniowy, 15 maja, 14:00

Watra Białka Tatrzańska - Metal Tarnów, 15 maja, 16:00

 

1.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

26

75

25

0

1

95-14

2.

 Limanovia Limanowa

27

54

17

3

7

73-33

3.

 Lubań Maniowy

26

52

17

1

8

65-24

4.

 Wierchy Rabka Zdrój

26

49

14

7

5

53-28

5.

 Poprad Muszyna

26

49

15

4

7

52-30

6.

 Wolania Wola Rzędzińska

26

47

15

2

9

52-49

7.

 Glinik Gorlice

27

47

14

5

8

52-41

8.

 Okocimski KS Brzesko

27

46

13

7

7

42-36

9.

 Kolejarz Stróże

27

44

14

2

11

51-42

10.

 Watra Białka Tatrzańska

27

42

12

6

9

50-36

11.

 Tarnovia Tarnów

27

38

12

2

13

34-41

12.

 Metal Tarnów

27

33

10

3

14

40-55

13.

 Sokół Słopnice

25

25

7

4

14

39-51

14.

 Skalnik Kamionka Wielka

27

22

5

7

15

32-59

15.

 Dunajec Zakliczyn

27

20

5

5

17

32-70

16.

 Bocheński KS

27

19

4

7

16

35-56

17.

 Jarmuta Szczawnica

27

18

6

0

21

35-78

18.

 Radłovia Radłów

26

3

0

3

23

13-102

 

 

LIGA OKRĘGOWA, LIMANOWSKO-PODHALAŃSKA:

LKS Szaflary - Turbacz Mszana Dolna, 14 maja, 17:00

Czarni Czarny Dunajec - Huragan Waksmund, 14 maja, 17:00

Zawrat Bukowina Tatrzańska - Zalesianka Zalesie, 14 maja, 18:00

Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa, 14 maja, 17:00

AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa, 15 maja, 17:00

Granit Czarna Góra - Wiatr Ludźmierz, 15 maja, 17:30

Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka, 15 maja, 17:00

 

1.

 Orkan Szczyrzyc

20

43

14

1

5

60-22

2.

 Huragan Waksmund

20

39

13

0

7

46-31

3.

 Zalesianka Zalesie

20

38

12

2

6

46-29

4.

 Babia Góra Lipnica Wielka

19

36

11

3

5

45-26

5.

 Płomień Limanowa

20

36

11

3

6

28-28

6.

 Turbacz Mszana Dolna

19

33

10

3

6

38-29

7.

 Zawrat Bukowina Tatrzańska

20

25

7

4

9

35-47

8.

 Krokus Przyszowa

20

25

8

1

11

32-41

9.

 AKS Ujanowice

20

24

7

3

10

30-34

10.

 Wierchy Pasierbiec

20

24

7

3

10

34-43

11.

 Wiatr Ludźmierz

20

23

6

5

9

32-34

12.

 LKS Szaflary

20

20

5

5

10

37-51

13.

 Czarni Czarny Dunajec

20

18

5

3

12

35-45

14.

 Granit Czarna Góra

20

14

4

2

14

25-63

 

KLASA „A”, LIMANOWA:

Pauza: Laskovia Laskowa.

Słomka Siekierczyna - KS Tymbark, 14 maja, 17:00

Gorce Kamienica - LKS Jodłownik, 15 maja, 17:00

LKS Rupniów - Olimpia Pisarzowa, 15 maja, 15:00

Sokół II Słopnice - Dobrzanka Dobra, 15 maja, 11:00

Zalesianka II Zalesie - LKS Mordarka, 15 maja, 16:00

1.

 Sokół II Słopnice

15

31

10

1

4

50-32

2.

 Słomka Siekierczyna

14

31

10

1

3

36-21

3.

 KS Tymbark

14

24

6

6

2

31-18

4.

 Gorce Kamienica

13

23

7

2

4

40-23

5.

 Dobrzanka Dobra

14

20

6

2

6

24-27

6.

 LKS Jodłownik

15

18

6

0

9

46-40

7.

 Laskovia Laskowa

15

17

4

5

6

34-30

8.

 LKS Mordarka

13

16

4

4

5

22-31

9.

 Olimpia Pisarzowa

14

15

4

3

7

32-43

10.

 Zalesianka II Zalesie

15

14

4

2

9

28-52

11.

 LKS Rupniów

14

11

3

2

9

24-50

 

KLASA „B”, LIMANOWA:

Starówka Stara Wieś - Jaworzanka Jaworzna, 15 maja, 11:00

Rybie Nowe Rybie - Uran Łukowica, 15 maja, 11:00

Ostra Olszówka/Raba Niżna - Stradomka Skrzydlna, 14 maja, 17:00

1.

 Rybie Nowe Rybie

14

29

9

2

3

44-32

2.

 Starówka Stara Wieś

14

28

9

1

4

52-24

3.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

14

25

7

4

3

45-35

4.

 Stradomka Skrzydlna

14

19

6

1

7

21-33

5.

 Uran Łukowica

14

14

4

2

8

38-39

6.

 Jaworzanka Jaworzna

14

6

2

0

12

24-61

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo [email protected]