12°   dziś 15°   jutro
Niedziela, 06 października Artur, Brunon, Fryderyk, Fryderyka, Petra

Dalin odjechał z bagażem trzech goli

Opublikowano 26.05.2013 16:43:32 Zaktualizowano 04.09.2018 14:16:04 jaca

Dzisiaj Limanovia wygrała na własnym boisku z Dalinem Myślenice i nadal jest liderem III ligi. Z czołówki punkty stracił tylko Granat.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – DALIN MYŚLENICE 3 : 0 (1 : 0)

1:0 Pietras 12, 2:0 Mizia 62, 3:0 Dziadzio 67.

Sędzia główny: Łukasz Marek (Kraków). Żółte kartki: Garzeł - Kostruch, Kaczor. Widzów 300.

LIMANOVIA: Sotnicki - Kępa, Kulewicz, Garzeł, Basta – Cygnarowicz (66 Majcher), Pietras, Skiba (73 Czajka), Mizia – Cebula (46 Mężyk), Dziadzio (67 Gadzina).

DALIN: Sypniewski - Tokarz, Cygal, Banaszkiewicz (76 Kasprzyk), Senderski - Masiuda, Kaczor, Niedźwiedź (72 Biel), Litewka – Górka (46 Madej), Kostruch (82 Wojtan).

Przebieg pierwszej połowy:

12 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarza gości celną główką pokonał Pietras.

17 minuta – Limanovia poszła za ciosem i posiadała wyraźną przewagę. Po strzale Cygnarowicza z 16 metrów piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

18 minuta – kolejna groźna akcja gospodarzy. Starzał Kulewicza z 17 metrów był jednak nieznacznie niecelny.

20 minuta – tym razem po strzale Cygnarowicza z 16 metrów piłka odbiła się od poprzeczki.

24 minuta – jedyna groźna akcja gości w pierwszej połowie. Masiuda uderzył z 25 metrów, ale Sotnicki bez problemów złapał piłkę.

25 - 40 minuta – wyrównana gra toczyła się głównie w środkowej części boiska.

41 minuta – szansę na podwyższenie rezultatu miał Mizia, uderzył obok bramki.

Przebieg drugiej połowy:

46 – 60 minuta – Dalin udanie rozpoczął drugą połowę przeprowadzając kilka groźnych akcji. Jednak goście nie potrafili zagrozić bramce rywali.

62 minuta - GOL DLA LIMANOVII. Majcher precyzyjnie dośrodkował z prawej strony, a Mizia celną główką podwyższył na 2:0

67 minuta - GOL DLA LIMANOVII. Dziadzio dopełnił formalności umieszczając z kilku metrów piłkę w siatce po akcji Mężyka.

73 minuta – strzelał Mężyk, piłkę przed siebie odbił bramkarz Dalinu, a Majcher dobijał niecelnie.

86 minuta – okazja dla Dalinu, ale uderzenie Biela z 15 metrów poszybowało ponad bramką.

88 minuta – indywidualna akcja Gadziny, ale napastnik gospodarzy w decydującym momencie uderzył prosto w bramkarza

90 minuta – na strzał z dystansu zdecydował się Mężyk i bramkarz z trudem wybił piłkę na rzut rożny.