16°   dziś 12°   jutro
Sobota, 28 września Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon

Dwie różne połowy w wykonaniu Limanovii

Opublikowano 19.05.2012 16:27:19 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:12

Fatalnie dla Limanovii ułożyła się pierwsza połowa: zmarnowany karny i dwa stracone gole. Po zmianie stron podopieczni Dariusza Sieklińskiego dzięki bardzo dobrej grze doprowadzili do wyrównania. Niestety strata do Unii Tarnów wynosi już 9 punktów.

PRZEBÓJ WOLBROM – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA   2 : 2 (2 : 0)

1-0 Duda 14 (rzut karny), 2-0 Pazurkiewicz 45, 2-1 Mężyk 70, 2-2 Kiwacki 78

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko). Żółte kartki: Ochman, Kiczyński, Głaz, Duda – Kępa, Skiba, Orzechowski, Dziadzio. Widzów 300.

W 10 minucie Prokop (Limanovia) nie wykorzystał rzutu karnego.

PRZEBÓJ: Palczewski – Morawski, Kiczyński, Ochman, Wdowik – Duda, Jarosz, Głaz, Wiśniewski (67 Wsół) – Kostek, Pazurkiewicz.

LIMANOVIA: Sotnicki – Kępa (82 Gadzina), Garzeł, Prokop, Słaby – Basta (74 Kiwacki), Wańczyk (46 Orzechowski), Skiba (65 Ślazyk), Dziadzio – Fałowski, Mężyk.

Przebieg I połowy:

1 minuta – szybka i groźna akcja Przeboju, ale zawodnik gospodarzy znalazł się na pozycji spalonej.

3 minuta – natychmiastowa odpowiedź Limanovii, zakotłowało się pod bramką rywali, ale Palczewski znakomitą interwencją uratował swój zespół od utraty gola.

5 minuta – znowu groźnie atakuje Przebój. Po akcji Pazurkiewicz w ostatniej chwili piłkę spod nóg Dudy wybił Kępa.

9 minuta - RZUT KARNY DLA LIMANOVII. Ochman sfaulował w polu karnym Skibę. Egzekutorem jedenastki był Prokop, ale Palczewski obronił jego strzał.

14 minuta 1-0 DLA LIMANOVII. Tym razem rzut karny dla Przeboju. Duda nie pomylił się i gospodarze objęli prowadzenie.

23 minuta – po błędzie Prokopa piłkę przejął Duda, ale jego uderzenie z dystansu było niecelnie.

25 – 35 minuta – tempo gry znacznie wolniejsze, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska.

36 minuta – Mężyk w dogodnej sytuacji strzela tylko w boczną siatkę.

37 minuta – Przebój bliski podwyższenia rezultatu. Wiśniewski wpadł w pole karne, ale został zablokowany przez Prokopa.

43 minuta – znowu groźnie gospodarze. Piękne uderzenie Wdowika z rzutu wolnego i Sotnicki z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

45 minuta – 2-0 DLA GOSPODARZY!!!. kontra Przeboju i Pazurkiewicz efektownym strzałem pokonał Sotnickiego. Limanovia mogła szybko odpowiedzieć kontaktowym golem, ale piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

47 minuta – szybka akcja Basty prawą stroną, ale strzał pomocnika Limanovii zbyt słaby i Palczewski bez większych problemów złapał futbolówkę.

52 minuta – stuprocentowa sytuacja Przeboju. Jarosz główkował minimalnie nad poprzeczką.

53 minuta – kontra Limanovii i Palczewski z trudem obronił strzał Mężyka.

60 - 64 minuta – goście przycisnęli i w polu karnym rywali kilka razy zrobiło się bardzo groźnie. Obrońcy Przeboju szczęśliwie wybijają piłkę.

70 minuta – GOL DLA LIMANOVII! Okres przewagi Limanovii wreszcie udokumentowany golem. Skuteczny w ostatnich spotkaniach Mężyk, precyzyjnym uderzeniem pokonał Palczewskiego.

74 minuta – interwencja Sotnickiego ratuje gości przed utratą gola. Świetnej okazji nie wykorzystał Jarosz.

78 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Kiwacki, który na murawie pojawił się kilka minut wcześniej, wykorzystał błąd obrony gospodarzy i pokonał Palczewskiego.

80 minuta – po błędzie Prokopa Przebój znów miał stuprocentową sytuację na strzelenie gola.

88 minuta – Mężyk ponownie bliski pokonania Palczewskiego.

89 – 90 (+3) minuta – oblężenie bramki gospodarzy nie przyniosło gola dla Limanovii.