11°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Opublikowano 08.10.2016 17:00:36 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:38 jaca

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 10 kolejka: Tymbark przed własną publicznością od 17 minuty grał w liczebnym osłabieniu, a mimo to zdołał wyjść na prowadzenie. W końcówce gospodarze grali w dziewiątkę, a goście w dziesiątkę. Poprad do remisu doprowadził w 90 minucie.

KS TYMBARK – POPRAD MUSZYNA 2 : 2 (2 : 1)

1:0 Krywoborodenko 29, 1:1 M. Wilk 32, 2:1 Krywoborodenko 45, 2:2 Tokarz 90(+2)

Żółte kartki: Krywoborodenko, Olejarz, Sułkowski, Krywoborodenko – Podgórniak, Hanuscak. Czerwona kartka: Urbański (KS Tymbark) w 17 minucie za faul taktyczny; Krywoborodenko (KS Tymbark) w 80 minucie (w konsekwencji drugiej żółtej); Podgórniak w 80 minucie (w konsekwencji drugiej żółtej).

TYMBARK: Zawada – S. Boczoń, Olejarz, D. Porębski, Lis – Sułkowski, Urbański, Bułat (70 K. Boczoń), Mrózek, S. Porębski (65 Czyrnek) – Krywoborodenko.

POPRAD: Bomba – Janur, Kumor, Kysela, Merklinger – Podgórni, Podgórniak, Polański, Tokarz – Wilk, Hanuscak.

Tymbark był bliski odniesienia czwartego kolejnego zwycięstwa w IV lidze. W szeregach gospodarzy zabrakło pauzującego za żółte kartki Szymona Witka i kontuzjowanego Krzysztofa Piekarczyka. Na mecz zdążył Marcin Krywoborodenko, który dzisiaj obronił pracę licencjacką. I to właśnie on zdobył dwa gole dla swojego zespołu, mimo że KS Tymbark grał wówczas już w liczebnym osłabieniu.