18°   dziś 16°   jutro
Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Niewykorzystane okazje zemściły się na Zalesiance

Opublikowano 08.04.2023 17:52:00 Zaktualizowano 08.04.2023 17:55:53 jaca

V liga, Małopolska-wschód. Ze względu na warunki atmosferyczne w V lidze odbył się dzisiaj tylko jeden mecz. Zalesianka (na sztucznej murawie w Słopnicach) zmierzyła się z GKS Drwinia.

W pierwszym kwadransie Zalesianka posiadała dużą przewagę. Zmarnowane okazje zemściły się jednak w 15 minucie gdy goście przeprowadzili szybką i skuteczną kontrę. Drwinia umiejętnie się broniła a po zmianie stron przeprowadził kolejną kontrę zakończoną golem. Zalesianka ambitnie dążyła do zdobycia kontaktowej bramki, ale wynik nie uległ już zmianie.

ZALESIANKA ZALESIE – GKS DRWINIA 0:2 (0:1)

0:1 Tomala 15, 0:2 Ciesielski 54.

ZALESIANKA: Opyd – Wąchała (25 D. Sukiennik, 56 Karabin), Koszut, M. Sukiennik, Wierzycki – K. Pietrzak, Paweł Opoka, Patryk Opoka, Gromala (84 Syktus) - Kurzeja, Augustyn.

DRWINIA: Kamiński – Tomala, Kulig, Knap, Baran – Duda (60 Lizak), Ciesielski, Jędras, Bajda – Waryłkiewicz (77 Karp), Dzięgiel.