11°   dziś 12°   jutro
Niedziela, 06 października Artur, Brunon, Fryderyk, Fryderyka, Petra

Orkan pierwszy raz schodził z boiska pokonany

Opublikowano 26.09.2015 20:33:10 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:02 jaca

V LIGA („okręgówka”, Nowy Sącz). Orkan Szczyrzyc w tym sezonie do dzisiaj na boisku wszystko wygrywał. Nie prowadził w lidze tylko dlatego, że wyjazdowe zwycięstwo nad Limanovią, zostało zweryfikowane jako walkower 3-0 dla gospodarzy (udział nieuprawnionego zawodnika w Orkanie). Dzisiaj zespół ze Szczyrzyca przegrał w Podegrodziu.

GRÓD PODEGRODZIE – OKRAN SZCZYRZYC 1 : 0 (0 : 0)

1-0 G. Konstanty 58 (karny)

Żółte kartki: Gargas, Oleksy, Skrzypiec – B. Zieliński, A. Zieliński, Zygmunt, R. Knurowski. Widzów 120.

ORKAN: Piwowarczyk – Wrona, Kruczek, D. Nowak, Gargas – K. Wójs, P. Wójs (70 Borek), Skrzypiec, Majeran (62 Oleksy) – Tabor (70 Limanówka), Wardęga.

Orkan obiecująco rozpoczął to spotkanie. W 8 minucie po główce K. Wójsa piłka minimalnie minęła słupek. W kolejnych akcjach bliski celu był Wardęga i K. Wójs. Potem mecz się wyrównał i obie drużyny odważnie grały w ofensywie. W 58 minucie R. Knurowski upadł na murawę w obrębie szesnastki po interwencji D. Nowaka i Wrony. Sędzia przyznał gospodarzom rzut karny, który wykorzystał G. Konstanty. Orkan do końca spotkania walczył o korzystny rezultat. Najbliższy wyrównania był Oleksy, który w 74 minucie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Grodu.