9°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Seria sparingowych zwycięstw KS Tymbark. Zwycięski gol bramkarza.

Opublikowano 23.07.2015 09:33:53 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:08 jaca

Czwartoligowy KS Tymbark wygrał wszystkie trzy dotychczasowe sparingi. W drużynie testowanych jest kilku zawodników. W spotkaniach sparingowych nie wystąpił Dawida Kurczab, który zgłosił chęć powrotu do Limanovii (V liga).

Wczoraj stadionie w Wieliczce, KS Tymbark rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Miejscowy Górnik (IV liga) przegrał z beniaminkiem IV ligi 0-1. Jedynego gola dla Tymbarku zdobył… bramkarz Przemysław Zawada. Dzień wcześniej wszyscy grający wczoraj zawodnicy rozegrali mecz sparingowy z Popradem Muszyna, na ławce znajdowało się dwóch zawodników na zmianę, w tym bramkarz. Z tego też powodu w drugiej połowie w roli napastnika pojawił się Zawada i to on zdobył zwycięskiego gola.

Skład Tymbarku: Zawada - Dariusz Porębski, Ł. Ryś, Boczoń, Olejarz - testowany, S. Porębski, M. Ryś, testowany, testowany – Czaja. Zagrali również: Kordeczka, Wolski

We wtorek KS Tymbark zmierzył się u siebie w kontrolnym spotkaniu z trzecioligowym Popradem Muszyna. Podopieczni Rafała Mazura wygrali 2-0. Gole dla zwycięskiej drużyny zdobył Mateusz Czaja i Dariusz Porębski. Tymbark zagrał w składzie: I połowa:
Zawada - Wojtasiński, Ł. Ryś, Boczoń, Olejarz - testowany, testowany, Ślazyk, Sułkowski, Gąsiorek – testowany; II połowa: Kordeczka - Damian Porębski, Ł. Ryś, Boczoń, Olejarz - Dariusz Porębski, M. Ryś, Sułkowski, S. Porębski, testowany - Czaja

W minioną sobotę KS Tymbark wygrał z Gdovią Gdów (V liga) 7:2.

W najbliższą niedzielę KS Tymbark zagra w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu limanowskiego podokręgu. Na wyjeździe zmierzy się z beniaminkiem klasy A, Uranem Łukowica (godz. 17). Za dwa tygodnie rozpoczną się rozgrywki ligowe.