11°   dziś 12°   jutro
Sobota, 05 października Igor, Flawia, Placyd, Apolinary, Rajmund, Justyna

Świetny początek, kiepska druga połowa

Opublikowano 01.05.2011 19:00:18 Zaktualizowano 04.09.2018 14:22:33

Limanovia po pierwszym kwadransie prowadziła z Lubaniem 2-0. Niestety druga połowa w wykonaniu lidera IV ligi była słaba.

IV liga:
Lubań Maniowy – Limanovia Szubryt Limanowa 2-2 (0-2)

Gole dla Limanovii: Pietrzak 53, 76 - Chlipała 2, Miśkowiec 14.

Limanovia: Sotnicki – Florek (70 Wardęga), Banaszkiewicz, Górski, Wszołek – Wańczyk, Miśkowiec, Ślazyk (85 Kociołek), Basta – Kiwacki (65 Kępa), Chlipała (82 Ruchałowski).

Kibice obejrzeli bardzo ciekawy, stojący na wysokim poziomie mecz czołowych drużyn IV ligi. Lider z Limanowej w pierwszej połowie wyraźnie dominował. Po zmianie stron dwubramkowa przewaga została roztrwoniona.

0-1 akcja prawą stroną zakończona strzałem Chlipały w długi róg. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

0-2 z rzutu wolnego dośrodkował Chlipała. Podanie głową przedłużył Ślazyk, a Miśkowiec z kilku metrów wpakował futbolówkę pod poprzeczkę.

1-2 szybka kontra gospodarzy zakończona celnym uderzeniem Pietrzaka.

2-2 najładniejszy gol meczu, Pietrzak efektownie uderzył z woleja i Sotnicki był bez szans.