12°   dziś 15°   jutro
Niedziela, 06 października Artur, Brunon, Fryderyk, Fryderyka, Petra

Tymbark bez punktów w meczu z Barciczanką. Czerwona kartka już w 1 minucie.

Opublikowano 03.09.2016 19:23:07 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:09 jaca

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 5 kolejka: Po niezłym spotkaniu KS Tymbark przegrał u siebie z Barciczanką Barcice, która wróciła na pozycję lidera. Gospodarze przez całe spotkanie grali w liczebny osłabieniu.

KS TYMBARK – BARCICZANKA BARCICE 1 : 3 (1 : 0)

1:0 Krywoborodenko 33 karny, 1:1 Saratowicz 52, 1:2 Krupa 61 karny, 1:3 T. Tokarczyk 84.

Żółte kartki: Mrózek, Krywoborodenko – Zawiślan. Mecz bez udziału publiczności (ze względu na remont trybuny).

W 1 minucie czerwoną kartkę otrzymał Szymon Witek (KS Tymbark, za faul taktyczny). Żółte kartki: Krywoborodenko – T. Tokarczyk.

TYMBARK: Zawada – D. Porębski (17 S. Porębski), S. Boczoń, Lis, Witek – Sułkowski, Czyrnek (60 M. Kordeczka), Bułat, Urbański (85 Miśkowiec), Mrózek – Krywoborodenko.

BARCICZANKA: Szewczyk – Tarasek (87 Sztemowicz), Saratowicz, Kudryk, Gawron – Zawiślan, Krupa, Pastuszek (78 T. Tokarczyk), K. Tokarczyk (46 Brdej) – Nowak, Majchrowski (85 Kołdras).

Szymon Witek otrzymał czerwoną kartkę w minionej kolejce. Wówczas wyleciał w 75 minucie po drugiej żółtej kartce, a jego zespół przegrał na wyjeździe z Watrą Białka Tatrzańska 1-0 po golu w doliczonym czasie gry. Były zawodnik Wisły Kraków fatalnie rozpoczął dzisiejsze spotkanie i swój zespół osłabił już… w 1 minucie. Sfaulował wychodzącego na czysta pozycję (po błędzie Boczonia) zawodnika gości i otrzymał czerwoną kartkę.

Przebieg meczu:

1 minuta – po błędzie Boczonia na czystą pozycję wychodzi zawodnik gości, przy próbie wybicia piłki fauluje Szymon Witek, za co otrzymał czerwoną kartkę.

9 minuta – Barciczanka szybko chciała wykorzystać liczebną przewagę i objąć prowadzenie. Po strzale Nowaka piłka odbiła się od poprzeczki.

11 minuta – po podaniu Taraska piłkę minimalnie obok bramki gospodarzy posłał Pastuszek.

18 minuta – Zawada z trudem obronił strzał Krupy z rzutu wolnego.

20 minuta – pierwsza groźna akcja gospodarzy, po podaniu Sułkowskiego w znakomitej sytuacji znalazł się Krywoborodenko, ale posłał piłkę tylko w boczną siatkę.

21 minuta – pikę w środku pola przejął Mrózek, podał do Krywoborodenki, który oddał mocny strzał z 18 metrów. Bramkarz gości odbił futbolówkę a dobitka Krywoborodenki była niecelna.

33 minuta, 1:0 – piłkę ręką we własnym w polu karnym zagrał Saratowicz, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Krywoborodenko.

36 minuta – ponownie szansę na bramkę miał aktywny Krywoborodenko, ale tym razem przegrał pojedynek sam na sam z Szewczykiem.

46 minuta – po wrzutce w pole karne z woleja uderzył Brdej i piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Zawadę.

52 minuta, 1:1 – w zamieszaniu podbramkowym, Saratowicz przelobował bramkarza gospodarzy.

55 minuta – Krywoborodenko w dogodnej sytuacji posłał futbolówkę obok bramki.

58 minuta – Zawada obronił groźny strzał Kudryka z rzutu wolnego.

60 minuta – szansa dla gospodarzy, piłka po strzale Sułkowskiego z 25 metrów odbiła się od poprzeczki.

65 minuta, 1:2 – piłkę we własnym polu karnym zagrał Lis, pewnym egzekutorem rzutu karnego był Krupa.

74 minuta – szansa na wyrównanie, po dośrodkowaniu S. Porębskiego i główce Boczonia piłka odbiła się od poprzeczki.

84 minuta, 1:3 – szybka kontra gości zakończona celnym strzałem T. Tokarczyka.

87 minuta – strzał Krywoborodenki z 25 metrów obronił Szewczyk.