Opublikowano 10.09.2022 20:58:00 Zaktualizowano 10.09.2022 21:01:18 jaca

V LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Zalesianka pokonała w derbowym pojedynku Orkana Szczyrzyc.

ZALESIANKA ZALESIE – ORKAN SZCZYRZYC 3:0 (2:0)

1:0 Koszut 2, 2:0 Paweł Opoka 33, 3:0 Augustyn 48.

ZALESIANKA: Opyd – Wąchała, Wierzycki, Gancarczyk (80 Grucel), Hajduk – Koszut (90 Karabin), Paweł Opoka (70 Gromala), Patryk Opoka, Florek  – Augustyn, K. Pietrzak.

ORKAN: Osinko – Wojtasiński,  Boczoń, , Puto, Gargas – Czech, Kaleta, Kwiecień, Wsół (46 Janecki) - Kurek, Limanówka.

Sędzia: Mateusz Gardoń (Kraków). Żółte kartki: Patryk Opoka dwie, Florek dwie, Wierzycki – Boczoń, Wsół, Kaleta, Wojtasiński. Czerwone kartki: Patryk Opoka w 50 minucie, Florek w 70 minucie (obaj w konsekwencji dwóch żółtych). Widzów 120.

Tak padły gole:

1:0 – asystę zanotował Augustyn, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości bramkę zdobył Koszut.

2:0 – po podaniu od Wierzyckiego rezultat podwyższył Paweł Opoka

3:0 – druga asysta Wierzyckiego i celna główka Augustyna.