Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Zawrat urwał punkt Zalesiance

Opublikowano 25.09.2021 20:57:00 Zaktualizowano 25.09.2021 21:10:28 jaca
0 1361

Klasa okręgowa, limanowsko-podhalańska. Zalesianka zremisowała u siebie z Zawratem Bukowina Tatrzańska. Gospodarze mieli sporo sytuacji, aby zwyciężyć w tym spotkaniu.

ZALESIANKA ZALESIE - ZWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2:2 (2:2)

1:0 Koszut 10, 1:1 Grela 17, 2:1 Augustyn 25, 2:2 Leniewicz 43.

ZALESIANKA: Cepielik - Grucel, Wierzycki (46 Gromala), Sukiennik (70 Paweł Opoka), Chronowski - Sz. Pietrzak, Wąchała, K. Pietrzak, Koszut - Augustyn, Kurzeja.

ZAWRAT: Wcisło - Gutt, Kuchta, Stasiak, D. Rzadkosz - Leniewicz, Ł. Rzadkosz, Jańczy, Ustupski - Chowaniec (68 Buńda), Grela (29 Surma).

Sędzia: Mateusz Mól (Limanowa). Żółte kartki: Grucel, Paweł Opoka - Jańczy, Ustupski dwie, Kuchta. Czerwona kartka: Ustupski w 70 minucie (w konsekwencji dwóch żółtych). Widzów 100.

Przebieg meczu:

4 minuta - z rzutu wolnego (faulowany Wierzycki) uderzył Augustyn. Strzał z 20 metrów z trudem obronił bramkarz gości.

10 minuta, 1:0 - akcja Kurzei lewą stroną, minął dwóch zawodników a zamykający akcję Koszut z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

17 minuta, 1:1 - błąd bramkarza, przy wznowieniu gry jego uderzenie niefortunnie odbiło się od pleców obrońcy gospodarzy. Grela przejął futbolówkę i w idealnej sytuacji doprowadził do wyrównania.

25 minuta, 2:1 - celny strzał Augustyna z 18 metrów po podaniu Wąchały.

43 minuta, 2:2 - „strzał życia” Leniewicza z 30 metrów prosto w okienko.

45 minuta - Kurzeja przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

62 minuta - Kurzeja przestrzelił z 12 merów

72 minuta - Paweł Opoka w idealnej sytuacji przegrał pojedynek z bramkarzem Zawratu.

90 minuta - Sz. Pietrzak dośrodkował z rzutu rożnego, a po główce Kurzei obrońca wybił piłkę z linii bramkowej.