Środa, 03 lipca Jacek, Anatol, Tomasz, Mirosław

Limanowa tylko remisuje z autsajderem

Opublikowano 19.10.2019 18:56:00 Zaktualizowano 19.10.2019 19:42:56 jaca

IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia ponownie zawiodła. Tym razem zgubiła punkty na boisku autsajdera.

Limanovia po dwóch kolejnych porażkach dzisiaj zdobyła punkt. Jednak zarówno zaprezentowana gra, jak i remis z autsajderem nie poprawił nastrojów w limanowskim klubie. Goście wprawdzie przeważali, ale zespół wyraźnie znajduje się w kryzysie formy.

BARCICZANKA BARCICE - LIMANOVIA LIMANOWA 2:2 (0:1)

0:1 Jacak 16, 1:1 gol dla gospodarzy w 69 minucie, 1:2 Matras 79, 2:2 gol dla gospodarzy w 89 minucie.

Limanovia: Mastalerz - Witek (33 Śmierciak), K. Mus, Krupa, Kurczab - Matras, G. Mus (80 Stajnder), Jacak, Plata, Basta - Krzyżak (60 Kalisz).

Żółte kartki: Tokarczyk, Migacz, Szeliga - Plata, K. Mus, Jacak, G. Mus, Matras, Krupa.

Komentarze (6)

benio999
2019-10-19 19:29:01
0 2
Brawo Pietruch!!! Wstydu oszczędź chłopie.
0 3
Kalisz 3 setki, Mus jedna, Suchy i Basta też mieli super okazję. Jak nie strzel się takich akcji to nie ma co liczyć na 3 punkty nawet z Barcicami...... No plus bramka na 2:2 to tylko wstać i klaskać.
ps. Sędziowie to przechodzili samych siebie. Kartki Matrasa i Jacaka to śmiech na sali . Brawo sędziowie no i brawo panie trenerze
0 0
Niewiadomo na co zarząd klubu jeszcze czeka. Zatrudnili amatora to pierwszy błąd. Teraz zwlekają z pożegnaniem - drugi błąd. No chyba, że odpowiada im ten szajs. A zawodnicy nie kryją irytacji i frustracji.
Odpowiedz
JAN
2019-10-21 10:20:45
0 1
Pierwsze mecze to jeszcze efekt pracy poprzedniego trenera i siłą rozpędu jakoś jeszcze szło. Teraz już wyraźnie widać krzywą spadkową i wygląda na to że będziemy z Barciczanką walczyć o utrzymanie się w IV lidze. Co na to zarząd ekspertów ?