16°   dziś 12°   jutro
Sobota, 28 września Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon

Limanovia się odblokowała. Niezły mecz i 3 punkty.

Opublikowano 17.10.2010 17:11:47

Limanovia po kilku słabszych spotkaniach wróciła do dawnej dyspozycji. Wygrała trudny wyjazdowy mecz. W V lidze niespodziewanej porażki z autsajderem doznał KS Tymbark.

IV LIGA:
DUNAJEC ZAKLICZYN – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 1-2 (1-1)

1-0 gola po strzale z rzutu karnego 24 (faulował Florek), 1-1 Gadzina 30, 1-2 Skiba 61.

Limanovia: Sotnicki – Madoń, Banaszkiewicz, Ruchałowski, Florek – Wańczyk, Skiba, Miśkowiec (65 Kepa), Naściszewski – Ślazyk, Gadzina (89 Kurczab).

Limanovia zawodziła w ostatnich meczach zwłaszcza pod względem skuteczności. Dlatego, gdy w 24 minucie gospodarze zdobyli prowadzenie po strzale z rzutu karnego (faul Florka), to goście mogli czuć spory niepokój o końcowy wynik. Zwłaszcza, że Dunajec prezentował się z bardzo dobrej strony. Tymczasem drużyna z Limanowej pokazała swoje duże możliwości. Podopieczni Mariana Tajdusia posiadali przewagę i w 30 minucie podprowadzili do wyrównania. Gadzina minął bramkarz gości i umieścił piłkę w pustej bramce. Po zmianie stron Limanovia kontrolowała wydarzenia na boisku i w 61 min wyszła na zasłużone prowadzenie. Gola zdobył Skiba po dokładnym podaniu od Naściszewskiego. W końcówce przyjezdni powinni podwyższyć rezultat. Dwóch stuprocentowych okazji nie wykorzystał Gadzina.

BKS BOCHNIA – ORKAN SZCZYRZYC 0-0